nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Diskuse: Hleda se Partacka

Fórum: Spolucestování aneb cestovatelská seznamka

Počet příspěvků v diskusi celkem 1 (poslední 6.2.2018 20:00)

Hleda se Partacka | Honza
6.2.2018 20:00 | Reagovat | Sbalit

Ahoj cestovatele, nasla by se tu nejaka slecna/partacka na cestovani ? Idealni slecna nadsena do sportu.Mam velky plany a je lepsi to delat ve dvou Vratil jsem se z USA kde jsem byl dva mesice, Pred tim jsem jeste byl Portugalsku pul roku. Mam v planu za mesic odletet do Londyna na 1–2 mesice pote bych jel na korsiku ( na motorce yamaha 1300ccm) a kolem leta by jsem chtel letet zpatky do USA/New Zeland na delsi dobu. Prvni by jsem zacal mensi brigadku kde by jsme si vydelali na campervana a hura to cele procestovat (tak aby jsme si uzivili a neprodelali ) vse by zalezelo co by jsme chteli my dva :) Tak neco o mne : Adrenalin a Sport je můj velký koníček (ať už se jedná o cvičení v posilovně, thaibox, Triatlon, Surf,Lyze…). Před třemi lety jsem vážil 130 kg a věděl jsem, že něco musím změnit. Začal jsem cvičit a zdravě jíst. Postupně jsem se začínal účastnit závodů jako Spartan race, Half Iroman,Krusoman. Chtěl jsem dokázat, že na to mám a postupně se dokážu i zlepšovat a motivovat se k dalším cílům, které si chci splnit. Jsem kuchar a diky kucharine jsem se dostal do zahranici Portugalsko,Ra­kousko,Italie­,Expo,USA. Tolik veci jsem se naucil a zjistil jsem ze chci poznat svet, Surfovat a radovat se z novych zazitku. Proto ze zijes jen jednou, tak pojt me si to uzit na plno Je mi 22 let vice info FB: Honza Hrachovec ( profilovka jsem v bazene s cernyma brylemi ¨) nebo email:

NadpisVloženoAutor
Hleda se Partacka 6.2.2018 20:00 Honza

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist