nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory k článku: Za perlou Sinajského polostrova - snadno a rychle


Je zářijové odpoledne, rtuť teploměru rychle šplhá vzhůru a zatímco slunce pálí z bezmračné oblohy, mírný větřík čeří hladinu Rudého moře. Před hodinou jsme vypluli z egyptského přístavu Sharm El Maya, který je součástí známého egyptského letoviska Sharm El Sheikh.


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 19.8.2009 12:05)

můj druhy domov je v Sharmu | Helena
19.4.2009 17:08 | Reagovat | Sbalit

:-D I já jsem prožila a to již mnohokrát takovýto krásný den na lodi a v moři .Teď při čtení jsem se ve vzpomínkách vrátila a i když je venku ošklivě,mám krásný pocit jako když se pokaždé vynořím z moře.letos jsem šnorchlování v únoru absolvovala 3× a už se teším na květen,kdy jedu do Turquoise v Sharmu na týden jako dárek od dětí k 55.nar.a šnorchlování a milé lidi na lodích si budu opět užívat.Stojí za to šetřit,protože tyto zážitky nic nenahradí.

Re: můj druhy domov je v Sharmu | Pavel Kolátor
19.8.2009 12:05 | Reagovat | Sbalit

Vážená paní Heleno,

omlouvám se za pozdní reakci, ale je léto a tak člověk tráví většinu času venku na sluníčku a času na počítač příliš nezbývá. Jsem rád, že máte Egypt stejně tak ráda, jako já a má přítelkyně. Dost často se setkávám s reakcemi přátel typu „proč tam jezdíš, když je tam jen písek a horko“. Je sice pravda, že Egypt zrovna zelení nehýří, ale snad každé místo na světě má svůj specifický půvab, a tady je těch půvabů celá řada. Jen namátkou si vzpomenu jak půvabné dokáží být západy slunce třeba právě v Sharmu, když se proti obloze rýsují tmavé siluety hor Sinajského poloostrova. Jak krásné je trávit polední vedro na palubě lodi, pohupující se na vlnkách Akabského zálivu nebo jak zajímavé je pozorovat východ slunce cestou do izraelského Eilatu,….… Prostě Egypt je Egypt a já Vám přeju prima dovolenou strávenou v této lokalitě.

 NadpisVloženoAutor
můj druhy domov je v Sharmu 19.4.2009 17:08 Helena
Re: můj druhy domov je v Sharmu 19.8.2009 12:05 Pavel Kolátor

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist