nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Vyměňte zahraniční dovolenou za objevování krás České republiky

Ještě jste se nerozhodli, kam pojedete letos na dovolenou? Rozhodně se za to nemusíte stydět. Existuje docela velká skupina lidí, která s dovolenou váhá. Například proto, že potřebují dodělat nějaké zakázky, čekají na správný okamžik, až budou mít méně práce, nebo prostě neradi všechno plánují a milují adrenalin z rozhodnutí na poslední chvíli. Pokud váháte, zkuste letos vyměnit zahraničí za Českou republiku.

30509-01

Někteří lidé domácí dovolenou nikdy nezkusili

Spousta lidí jezdí na zahraniční dovolené prostě proto, že to móda. Je to zvykem, kolegové z práce přece také jezdí do ciziny, tak abychom si měli o čem povídat. Kdybyste se ale některých pravidelných cestovatelů do zahraničí zeptali, proč vlastně preferují exotické destinace nad těmi českými, možná vám ani nedokážou odpovědět. Zůstanou překvapeně koukat. Čechy? Vždyť my jsme ani nikde na dovolené v Čechách pořádně nebyli, tak ani nevíme. A už se chytnou drápkem. „Nestálo by za to alespoň jednou dovolenou v Čechách vyzkoušet?,“ položí si otázku. Když to opravdu zkusí, většinou jsou mile překvapeni.

Čechy mají co nabídnout

„V Čechách je tolik krásných míst,“ zjišťují takoví lidé najednou překvapeně věci, které do té doby ani netušili. Ano, je to tak. Česká republika je opravdu zemí, která má dovolenkovým turistům co nabídnout, například skvělé ubytování nabízí penziony. Nemá sice moře, ale je tu spousta nádherných lesů – ráj houbařů, krásná místa plná historie k poznávání, hory jako stvořené k turistice i spousta rybníků a přehradních nádrží ke koupání. Míst, která stojí za návštěvu, je spousta, například penziony na Šumavě vám nabídnout příjemné zázemí k ubytování. Uspokojí každého. Najdete tu také koupání v Lipenské nádrži, krásné lesy, louky, turistické trasy k výletům. Kdo jednou objeví krásy dovolené a ubytování v Čechách, většinou se na známá místa znovu vrací.

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění od 11 Kč na den
Přehledné srovnání nabídek
VYPOČÍTEJ
Rubrika: Cestopisy
14.7.2017
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 12.59
Co je to karma a jak funguje?

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist