nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Vydejte se do Chorvatska a ušetřete přitom 40 % z ceny ubytování

Křišťálově čisté Jaderské moře, více než 1000 ostrovů, národní a přírodní parky, písčité, oblázkové i skalnaté pláže, to jsou ty nejdůležitější důvody, proč do Chorvatska každoročně míří spousty turistů. Češi nejsou výjimkou. Jenom v roce 2017 jich sem přijel téměř milion.

Idylka pod slunečníkem na pláži

Spoustu Čechů doslova jako magnet přitahuje Omišská a Makarská riviéra a malebná přímořská městečka Primošten a Vodice. Chcete-li si odpočinout od stresu a načerpat nové síly, naplánujte si dovolenou na Makarské nebo Omišské riviéře. Letoviska Makarská, Brela či Omiš lákají. Představte si sami sebe v lehátku pod slunečníkem na pláži, s oblíbeným koktejlem na stolečku, s knihou v ruce. Nádherný odpočinek. Když vás to přestane bavit, můžete vyrazit na den do hor nadýchat se čerstvého vzduchu v Paklenici nebo Velebitu. Možná namítnete, že představa je to krásná, ale odrazují vás ceny ubytování. No jistě, když musíte platit agenturám drahé rezervační poplatky. Naštěstí ubytování v Chorvatsku může vypadat i jinak. Bez zbytečných poplatků a přesně takové, jaké si v koutku duše přejete.

makarska

Vybíráte z 5000 ubytovacích možností

Ruku na srdce, nikomu z vás se nechce platit předražené hotely, kde máte přesně určeno, kdy musíte na snídani nebo na večeři a ještě vás hoteloví animátoři nutí do aktivit, které jsou vám přímo odporné. Při Chorvatsko ubytování v soukromí vás nic podobně nepříjemného nečeká. Můžete organizovat čas své dovolené přesně podle svých přání a ještě ušetříte až 40 % z ceny ubytování. Na výběr máte z cca 5000 ubytovacích zařízení, a to by bylo, abyste tam nenašli přesně takové, do kterého se na první pohled zamilujete. Je pouze a jenom na vás, co si vyberete. Je libo apartmán na Makarské riviéře nebo luxusní rekreační dům na Istrii? Obojí je k dispozici. Budete v přímém kontaktu s majitelem a domluvíte se s ním, na čem budete chtít. Neváhejte, Chorvatsko čeká.

podstrana
Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat

Galerie: 3 obrázky
23.3.2018
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 11.59
Co je to karma a jak funguje?


Galerie k článku

dovolena-ubytovani-chorvatsko
dovolena-ubytovani-chorvatsko
makarska
makarska
podstrana
podstrana
 
Cestovatel
TOPlist