nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Inspirace pro cestování v letošním roce

Témata: Veletrhy a výstavy, Brno a okolí

Tento čtvrtek začínají na brněnském Výstavišti dva veletrhy s cestovatelskou tématikou: Regiontour a GO. Na Regiontouru se představují nejen města, obce, kraje, ale i turistické regiony s ucelenou nabídkou služeb. Veletrh GO slouží nejen k prezentaci nabídek cestovních kanceláří, ale vystavují zde i turistické centrály atraktivních zemí, které vám podají informace o možnostech pobytu. Veletrh má i velmi zajímavý doprovodný program.

Na Regiontouru lze sehnat opravdu mnoho nejrůznějších materiálů, od kontaktů na hotely, půjčovny vybavení, přes pohlednice, mapy až po kompletní průvodce turistickými regiony, které vznikly teprve nedávno. Všichni vystavovatelé také nabízejí i přehledy akcí, které se u nich v letošním roce uskuteční. Pokud tedy na letošek neplánujte dlouhou zahraniční expedici a chcete se jen tak toulat po České republice, rozhodně si nenechte ujít tuto jedinečnou příležitost k získání inspirace i aktuálních informací.

Veletrh GO potěší sběrače katalogů cestovních kanceláří, ale kromě nich tu lze najít i přímá zastoupení států, nebo jejich centrál pro cestovní ruch, které nabízejí obecné informace vhodné pro naplánování individuálního pobytu.

Pokud vás omrzí, nebo unaví chození kolem stánků, můžete zajít na některou z doprovodných akcí. V pavilonu A2 vystavuje fotografie známý brněnský cestovatel Jiří Kolbaba a sdružení Camera Incognita. V Kongresovém centru můžete navštívit přednášku 9. festivalu cestovatelských filmů, fotografií a publikací GO KAMERA 2006. Kromě toho bude v pavilónu V probíhat zábavný program.

České dráhy připravili na čtvrtek a na sobotu slevu na jízdenku VLAK+ a možnost přijet až na Výstaviště parním vlakem. Více informací se dozvíte na stránkách pořadatele.

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění od 11 Kč na den
Přehledné srovnání nabídek
VYPOČÍTEJ
9.1.2006
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 11.86
Co je to karma a jak funguje?

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist