nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Soutěž: Templářský poklad je ukrytý na území Česka!

Téma: Soutěže

Soutěž Templářský poklad

Září 2009, Čejkovice – Bájný templářský poklad, který byl doposud pouze součástí legend, je skutečně ukrytý někde v České republice. Potvrzuje to šifrovaný pergamen z čejkovických sklepů. Najít ho může kdokoli!

V souvislosti se záhadným pergamenem, který potvrzuje uložení templářského pokladu někde v České republice, připravily Templářské sklepy Čejkovice netradiční dobrodružnou soutěž Najdi templářský poklad. Navazují tak na nevídaný zájem o soutěž Šifra mistra Leonarda, která probíhala před třemi lety. Každý má možnost zúčastnit se neobyčejného dobrodružství při hledání templářského pokladu, který je všeobecně považován za největší poklad v historii vůbec. Nyní se templářský poklad stává skutečnějším než kdykoli předtím a je nám blíže, než si umíme představit.

Soutěž Templářský poklad

Poslední měsíce tohoto roku se ponesou v duchu „hledačské mánie“. Poklad může být zakopaný kdekoli, nikdo si nemůže být jistý, že poklad nedozírné hodnoty není právě za jeho domem.

Objevují se však i otázky. Co vůbec hledat? Jde o skutečný poklad z dob templářů či bude hodnota pokladu v českých korunách a „templářský“ je pouze jeho název? Půjde o zlato, které veze záhadný templářský rytíř na svém povozu? Nejmenovaná mincovna údajně potvrdila ražbu templářských mincí, z nichž část má být z ryzího zlata…

Obsah templářského pokladu prozatím zůstává obestřen tajemstvím, stejně jako jeho umístění. Odhalit tajemství a najít poklad však nyní může kdokoli, bude-li mít dostatek důvtipu, bystrosti a invence. Nedílnou součástí cesty k pokladu je totiž rozluštění indicií.

Lovci pokladů, záhad a tajemství, stejně jako milovníci templářů mají od 1.10.2009 k dis­pozici nové webové stránky www.templarsky­poklad.cz, kde se dozví více o tom, jak se k pokladu dostat. Vedle toho získají také další informace o tajuplné historii templářských rytířů.

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat
Rubrika: Zprávy
Téma: Soutěže
Galerie: 3 obrázky
Názory k článku: zatím žádné
28.11.2009
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 17.82
Co je to karma a jak funguje?


Galerie k článku

Soutěž Templářský poklad
Soutěž Templářský poklad
Soutěž Templářský poklad
Soutěž Templářský poklad
Soutěž Templářský poklad
Soutěž Templářský poklad
 

Názory k článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Cestovatel
TOPlist