nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rozjíždíme fotokurzy

Témata: Fotografie, Moravský kras a okolí, Brno a okolí

fotokurz-dsc08868

Již v minulosti jsme pod hlavičkou Cestovatele pořádali ve spolupráci s dalšími organizacemi několik nízkorozpočtových fotografických akcí. Protože se setkaly s pozitivním ohlasem, rozhodli jsme se na ně navázat projektem Fotokurz.cz.

V rámci projektu připravujeme, fotoworkshopy, fotovycházky i větší víkendové fotokurzy. Do budoucna připravujeme i kurzy úpravy digitálních fotografií na počítačové učebně.

Fotoworkshopy jsou určeny mírně i více pokročilým uživatelům a budou se věnovat konkrétnímu tématu. Teorie se během nich bude řešit minimálně – spíše se zaměříme na praxi…

fotokurz-dsc08877

Fotovycházky jsou pro začátečníky – nové i věčné a zájemce o konkrétní téma nebo lokalitu. Vycházku povede lektor tak, abyste na místě byli v ideálním čase a pomůže vám nastavit fotoaparát, abyste dokázali lépe zachytit místo…

Vícedenní fotokurzy poskytnou prostor na úvodní teorii, praktické procvičení probíraného tématu i neformální diskuzi nad pořízenými fotografiemi.

Letos neplánujeme nízkorozpočtové víkendovky, protože si v dnešní době nemůžeme dovolit dotovat program a jeho zajištění a sponzoři se na takto malé akce nehrnou. Ceny akcí se ale snažíme udržet při zemi!

V nejbližší době proběhnou následující akce:

Základy makro a botanické fotografie 9.4. – jednodenní workshop v Moravském krasu (lektoruje Topí Pigula)

Topího fotograficko-botanický seriál Co právě kvete a další články lektora najdete na jeho autorské stránce.

Fotografování v jeskyních 16.4. – jednodenní spíše zážitkový workshop (lektoruje Vlastimil Hanuš) (článek o lokalitě)

Cesta železa Moravkým krasem a stará řemesla 7.5. – jednodení fotodokumentačně zážitkový workshop (lektoruje Milan Kylar)

Fotokurz „Dokumentace akcí“13.-15.5. – třídenní intenzivní kurz fotodokumentování a zpracování snímků (lektorují Topí Pigula, Vlastimil Hanuš a Milan Kylar)

Fotografování ohňostrojů 27.5.-29.5. – blok přednášek a workshopů na téma jak fotografovat ohňostroje během festivalu Ignis Brunensis (akce potrvají do 8.6. a budou upřesněny)

Fotokurz „Dokumentace akcí“ září – opět třídenní kurz fotodokumenta­ristiky, podobný jarnímu, pouze s jinou lokací a dokumentovanou akcí

fotokurz-dsc09077

Fotokurz „Fotografování v podzemí“ koncem října – víkendový kurz fotografování v podzemí s teoretickou i praktickou částí… (lektorují Marek Audy a Vlastimil Hanuš) – termín, program a průběh akce bude upřesněn…

Mimo to připravujeme fotograficko-stmelovací kurz focení v okolí Rudice. Loni jsme si ověřili, že to samé umíme uspořádat i v podorlicku. Školní a poznávací výlety Moravským krasem nabídneme nejen školám. Firmám, školám a agenturám jsme schopni nabídnout podobné kurzy na klíč.

Podrobnosti o jednotlivých akcích a přihlášky najdete na stránkách Fotokurzu

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat
1.4.2011
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 20.21
Co je to karma a jak funguje?


Galerie k článku

fotokurz-dsc08868
fotokurz-dsc08868
fotokurz-dsc08877
fotokurz-dsc08877
fotokurz-dsc09077
fotokurz-dsc09077
 

Názory k článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Cestovatel
TOPlist