nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory k článku: Rila, Pirin a Soluň: Jezera v mlze


Na šestnáctidení balkánské putování jsme se vydali v počtu osm dobrodruhů, vybaveni praženými ovesnými vločkami, pár dalšími nezbytnostmi pro přežití v horách a hlavně odvahou a odhodláním v množství větším než malém. Našim cílem je přejít bulharská pohoří Rilu a Pirin, vychutnat do syta krásy hor, skal a jezer a následně se přesunout kousek k jihu do míst, odkud před více než jedenácti stoletími vyšli do našich zemí bratři Cyril a Metoděj – do řecké Soluně, která nás láká i svými památkami a hlavně mořem.


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 24.3.2009 22:30)

Rila, Pirin | Toby
23.3.2009 21:40 | Reagovat | Sbalit

Nazdar, připadám si jak Cimrman („před chvílí tu byl ňákej Edisón…“), chystáme se na tutéž trasu . Zkušenosti máme mnohonásobné z Karpat i Julských Alp , máme jen dva problémy : jsme tentokrát jen tři a zaujalo mě vlakové spojení přes Bělehrad. Jestli je možná konzultace přes email, dejte sem vědět. T.

Re: Rila, Pirin | JirkaV
24.3.2009 22:30 | Reagovat | Sbalit

Ahoj,
mail na me je jirka (zavinac) pavucina . org

Napiste, urcite odpovim, budu-li vedet, poradim. Rilu jsem sel dvakrat, mam to tam moc rad, mohu jedine doporucit. Spojeni vlakem pres Belehrad je do pohody, loni to vychazelo tusim tak 2200 Kc zpatecni z Prahy, kdyztak se podivam, za kolik a jak to koupit letos. j.

 NadpisVloženoAutor
Rila, Pirin 23.3.2009 21:40 Toby
Re: Rila, Pirin 24.3.2009 22:30 JirkaV

Reklama:

Kréta Korfu Kos Lefkada Mykonos Rhodos Santorini Karpathos
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist