nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Úvaha o publikacích Prahy

(Diskuse: Názory k článku: Pražské zahrady, zastavení padesáté druhé - areál volného času Ladronka)

Park se nachází v blízkosti obory Hvězda a nedaleko Markétské zahrady (zahrady kláštera v Břevnově) na Praze 6 podél ulice Tomanova.

Areál volného času byl budován v celé rozloze pláně, která má nyní síť pěších cest s in-line bruslařskou dráhou dlouhou 3 800 metrů. Najdeme zde dětská hřiště, volejbalové kurty, posilovací stroje, travnaté plochy pro rekreační míčové hry, fotbalové hřiště, plochu, na které modeláři létají s uměleckými modely letadel. Rekonstrukce statku Ladronka byla oceněna titulem stavba roku 2006.


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 6.6.2008 11:05)

Úvaha o publikacích Prahy | Pavel Wolf
6.6.2008 09:25 | Reagovat

Dříve byly pražské památky zaznamenávány špičkovými fotografy v barevných publikacích,kde na začátku byly doba historická,pražské dobové uličky a na závěr moderní stavby,Metro,Spar­takiáda a jako úlitba bohům pomník Lenina.Dnes by bylo potřeba v těchto publikacích pokračovat,ale rozšířit snímky jen okrajově o moderní stavby.Nezapomínat na lidi v ulicích,na Karlově mostě,v parcích­.Spartakiádu nahradit Sokolským sletem,skautskými akcemi.Skloubit památky se životními událostmi/svatby u Staroměstské radnice,u sv.Lud­mily/.Z krajin a parků spíše rozšířit publikace o druh žánru,který poskytuje svými jedinečnými snímky Ivana. Pavel Wolf,KadaňReklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist