nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Pojďte navštívit historii jihočeského baroka do hotelu Boží oko

Láká vás jihočeská krajina a okolí Českých Budějovic? Neopomeňte návštěvu malebné vísky Malé Chrášťany u obce Sedlec. Jednak krásně završíte náročné putování na kole či během túry, pak zde můžete složit hlavu i znavené údy v historické budově zrenovované na wellness hotel. Je vůbec možné z barokního stavení z poloviny 19. století citlivě vystavět penzion?

2-27

Citlivá rekonstrukce barokní usedlosti ve wellness hotel

Protože byla renovace dvou stavení se starobylou architekturou selského baroka pod bedlivým dohledem památkářů a jsou rovněž vedena jako památkově chráněné venkovské usedlosti, uvážená rekonstrukce byla víc než nutná. A tak je každý návštěvník uchvácen nejen nádhernými výhledy, pohodovou atmosférou jihočeského venkova, ale zároveň na něj při vstupu do hotelu dýchne kus české historie. Pokoje v barokním, komfortním a exkluzivním vybavení jsou na uvážení turistů, jaký z nich si vyberou. Zda si zvolí moderní vybavení s LCD televizorem, wi-fi připojením, ledničkou, ručníky a fénem, anebo je uchvátí originalita zařízení historicky laděných pokojů s ručně vázanými koberci a původní dlažbou.

4-20

Relaxace i gurmánské požitky jako pomyslná třešnička na dortu

Důkladnou relaxaci zajišťuje wellness centrum s vířivkou s panoramatickým výhledem, finskou i bylinkovou saunou, posilovnou a odpočinková zóna s intimním osvětlením. Ubytování jižní Čechy je s polopenzí a pobytem ve wellness zóně účtováno dohromady. Restaurace nabízí typickou českou kuchyni, světové speciality i rybí pokrmy z čerstvých ryb vylovených z rybníčku před hotelem. Chuťové buňky rozdráždí kvalitní čerstvé potraviny, kozí mléko a sýry z nedaleké farmy i čerstvá vejce. Přijďte na svých toulkách Českem spočinout do oázy jihočeského klidu, jež poskytuje penzion jižní Čechy.

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat

Galerie: 2 obrázků
31.7.2017
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 9.47
Co je to karma a jak funguje?


Galerie k článku

2-27
2-27
4-20
4-20
Cestovatel
TOPlist