nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Re: chyby v článku

(Diskuse: Názory k článku: Pět slečen na cestě za studiem arabštiny VI. díl – Palmyra (Tadmur, تدمر))

Cesta z Homsu vede napříč pouští přímo do Palmýry. Cesta byla příjemná a pěkně utíkala. Najednou se však zvedl vítr a byli jsme v písečné bouři. Nebylo vidět téměř na krok. Řidič nám také ukazoval výmoly kolem silnice, které způsobila velká bouře, která se tu přehnala asi dva týdny před naším příjezdem.


Počet příspěvků v diskusi celkem 16 (poslední 24.1.2008 23:30)

Re: chyby v článku | Vlastimil Hanuš
19.1.2008 00:25 | Reagovat

Kritika možná krutá je, ale každopádně díky za ni. Pomáhá nám Cestovatele zlepšovat. Je pravda, že server provozuje parta nadšenců ve volném čase a většina autorů píše proto, že je to baví a těší. Někdo líp, někdo hůř. Honoráře, které se snažíme v poslední době vyplácet, jsou opravdu jen symbolické.

To nás ale neomlouvá. Snažíme se chyby vychytávat a články alespoň v základech učesat, ale někdy „když se daří, tak se daří“ a dost věcí nám uteče. I když to tak někdy možná nevypadá, tak rozhodně nebereme všechny články, které nám příjdou do redakce.

Jsme rádi, když se pod články objeví věcné, byť někdy třeba i negativní komentáře. Nám to signalizuje, že máme pozorné a věci znalé čtenáře, autor dostane šanci poučit se ze svých chyb a hlavně se dozví, co čtenáře zajímá. Mnohdy je docela zajímavé porovnat, které informace autor považuje za samozřejmé či nezajímavé a čtenářům naopak chybí. Pokud se z kritiky dokážeme poučit, tak na kritických příspěvcích vyděláme všichni.

Takže pište, klidně i neobratně. Budou-li články zajímavé, poradíme si i s určitou stylistickou či pravopisnou neohrabaností, zvlášť u autorů, kteří nám píší z internetových kaváren ze svých cest, nebo v cizině trvale či dlouhodobě žijí. Budeme se snažit, abychom se k dokonalosti co nejvíce přiblížili.

Reaguje na názor: Re: chyby v článkuReklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist