nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Re: chyby v článku

(Diskuse: Názory k článku: Pět slečen na cestě za studiem arabštiny VI. díl – Palmyra (Tadmur, تدمر))

Cesta z Homsu vede napříč pouští přímo do Palmýry. Cesta byla příjemná a pěkně utíkala. Najednou se však zvedl vítr a byli jsme v písečné bouři. Nebylo vidět téměř na krok. Řidič nám také ukazoval výmoly kolem silnice, které způsobila velká bouře, která se tu přehnala asi dva týdny před naším příjezdem.


Počet příspěvků v diskusi celkem 16 (poslední 24.1.2008 23:30)

Re: chyby v článku | Věroš
19.1.2008 00:07 | Reagovat

Ahoj, tamushf :-)

kritika sice vypadá krutě, ale Topí má pravdu.

Takže jako novinku hlásím, že redakci Cestovatele povedlo sehnat korektora, který z článku vymete alespoň nejhorší chyby.

Každému sedí jiný druh článků – já jsem si Přípluvovy články četl strašně rád, ale nepochybně byli i lidé, kteří při prvním méně slušném slovu omdlévali, zavírali okno prohlížeče a otvírali okno na čerstvý vzduch.

Tak se neboj psát, jsme rádi za každého autora, který nerejpe, že by to uměl lépe a píše. Všichni děláme co umíme a co nám časové možnosti dovolí, abychom čtenářům poskytli co nejvíc.

Just-my-2-cents-ly

--Věroš

PS: Co nám Topí napsal do redakce, to ani nechtěj vědět. Přesto jsem (alespoň já) rád, že nás upozornil na spoustu drobností, které byly špatně, ale kterých bychom si nevšimli. Nevím, jestli to tady bude číst, ale rozhodně děkujeme.

Reaguje na názor: Re: chyby v článkuReklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist