nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory k článku: Ostrov Krk a Bašská hlaholská stezka


… Sama abeceda – glagoljička azbuka – má celkem 33 písmen. Podle projektu budou postupně všechna tato písmena hlaholské abecedy instalována v kamenné podobě na cestě mezi městem Baška a opatstvím sv. Lucie v Jurandvoru, cesta má nyní pracovní název Bašská hlaholská stezka…


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 19.5.2007 22:22)

Nejen rekreace. | Jenda
11.5.2007 20:47 | Reagovat | Sbalit

Když se zamyslím nad cestováním paní Ivany, po přečtení jejích článků, mam zato, že moc rekreace při cestování nemá. Připadá mě to spíše, jakoby pracovní a „služební“ cesta. Aby nás, čtenáře mohla takto fundovaně seznámit s objekty jejích cest, dovedu si představit, co informací musí sehnat a dát dohromady, co fotek musí udělat.aby z nich vybrala a upravila tak krásné, které nám předkládá.Prostě jsou to spíše služební cesty ostřílené novinářky, která se nám snaží přiblížit daný kraj (nyní ostrov Krk)tak, jako bychom její cestu prožívali tak, jako bychom tam sami byli. Moc děkuji za, (díky paní Ivaně), prožitek „dovolené“ na ostrově Krk.

Re: Nejen rekreace. | Helena Farská
19.5.2007 22:22 | Reagovat | Sbalit

Také mám ráda články paní Ivany, zahrnuje nás opravdu zajímavými informacemi a při tom velmi čtivě popularizovanou formou. Hlavně se vždycky těším na její fotky. Sama také fotím, ale po shlédnutí jejích foto, se přiznám, že to focení spíš jen tak zkouším.

 NadpisVloženoAutor
Nejen rekreace. 11.5.2007 20:47 Jenda
Re: Nejen rekreace. 19.5.2007 22:22 Helena Farská

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist