nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Při cestách do zahraničí nezapomínejte na cestovní pojištění

People 2591874 640

Na letní dovolenou, ale nejen na ni se mnoho z nás vydává do zahraničí. Jakmile ale opustíme hranice naší země, neplatí naše zdravotní pojištění. To znamená, že chceme-li v zahraničí navštívit lékaře, nebo se nám něco nedej bože stane a musíme do nemocnice, léčbu, péči, pobyt a vše s hospitalizací spojené si musíme hradit. Kdyby bylo potřeba převoz do nemocnice u nás, i ten si budeme muset zaplatit. Proto a kvůli dalším důvodům, je výborné uzavřít si před cestou kvalitní cestovní pojištění.

Vyřiďte si cestovní pojištění online

Je celkem přirozené, že si cestovní pojištění před odjezdem do zahraničí uzavírá čím dál víc lidí. Někteří si vyzkoušeli nesnáze bez pomoci na vlastní kůži, někdo je zná z doslechu. Důvodem je ale i výborná dostupnost, rychlé uzavření i těsně před odletem díky online sjednání. Kupříkladu na webových stránkách top-pojisteni.cz nabízí široký výběr produktů, jejich rychlé porovnání online a rychle. Online můžete získat slevu až 50 % na pojistném. Uzavřelo zde smlouvu o cestovním pojištění již více než 1 200 000 klientů.

Srovnejte si nabídky sami

K tomu, abyste si uzavřeli pojištění do zahraničí nepotřebujete chodit do pojišťovny, vše zvládnete sami. Stačí vyplnit pár údajů do online formuláře a hned uvidíte nabídku produktů. Srovnání vám také pomůže získat přehled o aktuálních cenách cestovního pojištění. Ceny se však mohou značně lišit, protože top-pojisteni.cz nabízí jak aktuální sazby na daný rok, tak jejich snížení o zajímavé slevy.

Do srovnávače či online kalkulačky zadáte údaje o cestě, jako cíl cesty, datum odjezdu a návratu, typ cesty, také údaje o věku pojištěných osob a zda tvoří rodinu, také co máte v plánu dělat. Budete pokračovat k srovnání pojištění. Hned nato si můžete vybrat variantu, doplníte údaje o sobě a vše zrekapitulujete. Snadné, přehledné a rychlé.

Zvažte i připojištění

S cestovním pojištěním získáte pojištění léčebných výloh v zahraničí, nonstop asistenční službu v našem jazyce, pojištění více než 100 sportů bez navýšení ceny, také bezplatné prodloužení pojištění v případě nečekaných situací v cílové zemi, úhradu zdravotní repatriace i repatriace ostatků, pojištění svého vozidla na cesty. Také získáte možnost připojistit si rizikové či extrémní sporty, také úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel.

Uzavřete si cestovní pojištění s dostatečným krytím a hurá na cesty. V zahraničí se budete zajisté cítit bezpečněji, protože budete mýt „krytá záda“.

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat
pátek 5.2.

Cestovatel
TOPlist