nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Cessna, Sting či Decathlon. V jakém se letos proletíte vy? Letecké zážitky čekají!

2-30
Dnešní doba nám dává prakticky neomezené možnosti. Problém je, že člověk pak neví, co vlastně chtít. Co zažít, kam se podívat, koho vzít s sebou? Jestli přemýšlíte, kam se letos o prázdninách vydat nebo jakou aktivitu zvolit, aby byla doopravdy nezapomenutelná, máme pro vás jeden tip. Ani za ním nemusíte cestovat na druhý konec světa. Zkuste se letos trochu odlepit od země a prožít nějaké letecké zážitky. Každý si mezi nimi najde to své. Romantický typ ocení let balónem, milovník adrenalinu bude nadšený ze skoku padákem, pokud se rádi učíte nové věci, měli byste si vyzkoušet řídit letadlo. A kde? Kdekoliv po celé České republice!

Nejširší nabídka leteckých zážitků

Největší nabídku leteckých zážitků najdete přímo na webu LeteckeZazitky.cz. Tento specialista má přes 4000 spokojených zákazníků a je největší firmou specializující se na letecké zážitky v celé ČR. Díky tomu u nich najdete opravdu všechno, na co si jen vzpomenete. Vyhlídkové lety, tandemové seskoky, ale i letecké simulátory, v nichž si vyzkoušíte, jaké to je, když se jako pilot dostanete do krizové situace a hrozí letecká katastrofa!

Splnění dětských snů

O letecké zážitky mají zájem lidé různého věku. Do oblak se vydávají dospělí, kteří si chtějí splnit sen z dětství, ale i zájemci v důchodu. Za jejich dob se do nebe nemohl vznést jen tak někdo. My v 21. století tuto možnost máme, tak neváhejte a využijte jí! Mezi nejoblíbenější patří jistě let horkovzdušným balónem. O něco výše na žebříčku v netradičních zážitcích však stojí pilotování letadla. Neláká vás proletět se hornoplošníkem, který snese dvojnásobné přetížení oproti jeho klasickým bratrům? Nebo byste se raději proletěli rychlostí 260 km/h letadlem Cessna 210, jež se používá pro pohodlné cestování po Evropě? Podívejte se sami na letouny, které má v nabídce zmiňovaná společnost, a zahrajte si v některém na pilota. Tip: O něco dražší, ale ještě více skvělé, je pilotování vrtulníku.

Dokonalý zážitek pro vaše blízké

Letecký zážitek je také skvělým dárkem pro vaše blízké. Babičce či mamince raději ten klidný let balonem, akčnímu bratrovi klidně tandemový seskok. Tatínka jistě nadchnete šancí pilotovat letadlo. A pokud si vůbec nejste jistí, co konkrétně by kdo chtěl dělat, prostě koupíte všeobecný dárkový poukaz na letecké zážitky a obdarovaný si pak sám vybere, jaký zážitek ho nejvíce láká. Poukaz platí 6 měsíců od objednání a za pár stovek lze platnost ještě prodloužit. Zároveň se jedná o velmi rychlý dárek. Jestli tedy sháníte špičkové překvapení na poslední chvíli, jste na dobré cestě. Zaplaťte kartou, protože to je nejrychlejší varianta, a zvolte, že chcete poslat poukaz na e-mail. Pak si ho jen vytisknete a můžete předat. Tak na co ještě čekáte? Létá se z Prahy, Brna, Hradce Králové, Mladé Boleslavi, Jihlavy, Ostravy, Plzně a mnohých menších měst po celé republice.
Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat
20.6.2019

Cestovatel
TOPlist