nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Víkend na koních? Skvělý nápad!

Jezdíte rádi na koni? A k tomu si tu a tam s oblibou dopřejete i nějakou tu wellness proceduru? Pak pro vás máme tip na místo, kde si budete moci dopřát obojí! Jízda na koni je romantická a zdraví prospěšná. Stejně jako pohyb na čerstvém vzduchu jako takový, jímž prospějete svému tělu i duchu. Plícím, svalstvu, kardiovaskulárnímu systému i hlavě. Ta se v koňském sedle pročišťuje snad ze všeho nejlíp. A kde si ji tedy můžete dopřát? Třeba v jihočeském hotel rezortu Equitana (na internetu hledejte pod odkazem koně Martinice).

V Equitana rezortu to s koňmi umí

Dovolená na koních může být nezapomenutelná. Z koňského sedla ten svět vypadá jinak. Tak nějak líp. A v rezortu Equitana to s koňmi umí. Jak by také ne, vždyť ve svém jezdeckém areálu pořádají i Mistrovství ČR v parkurovém skákání. To však neznamená, že do sedla jejich koňů mohou usednout jen zkušení jezdci. Naopak, na koni se tu mohou projet i naprostí začátečníci. Děti i dospělí.

Špičkové wellness

A co dělat po projížďce? Třeba si užít tamního wellness. I to samozřejmě je na náležité úrovni. Najdete v něm velmi lákavý krytý bazén, parní lázeň (s teplotou vzduchu mezi 40 a 55 stupni a vlhkostí mezi 80 a 100 procenty), finskou saunu, infra kabinu, vanu jakuzzi, vodoléčebnou proceduru Kneippův chodník, solární louku (místnost se zářiči, z nichž vychází záření podobné slunečnímu) a velmi lákavou odpočívárnu. A dopřát si můžete celou řadu wellness procedur v podobě masáží a různých dalších kosmetických ošetření. Velmi lákavé, že?

Skvělé jídlo i pití

V hotelu se však také skvěle najíte, tamní restaurace patří mezi v okolí nejvyhlášenější. Hotel resort je tak skvělým místem pro oslavy, svatby stejně jako firemní školení a teambuildingy. Stejně jako pro víkendy s partnerem či kamarádkou. Hotel rezort Equitana vás zkrátka po všech stránkách dobije energií, kterou možná postrádáte. Více informací najdete přímo na stránkách rezortu www.equitana.cz.
Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat
čtvrtek 27.8.

Cestovatel
TOPlist