nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Nenechte se na cestách překvapit

Milujete objevování nových míst? Je vaším největším koníčkem cestování a jediné, co vám brání jezdit do vzdálenějších zemí na vlastní triko, je dobrá znalost cizího jazyka? Naučte se s námi anglicky a procestujte celý svět.

Pokud jedete na zájezd třeba do Londýna, vše jste si zajistili z Prahy a jediná překážka, co vám stojí v cestě, je dokázat si objednat jídlo, zeptat se na cestu a zjistit kolik stojí vstup do Westminsterského opatství. Pak si vystačíte se základní znalostí anglického jazyka. Když se ale vydáte na dovolenou na vlastní pěst s tím, že si vše zařídíte sami na místě, je potřeba už pokročilá znalost angličtiny.

Kurzy Angličtiny

Naučte se anglicky

Rozhodně nerušte dovolenou kvůli neznalosti cizího jazyka a raději si vyberte nějaký kurz od Wall Street English a zdokonalte se. Koukání na seriály nebo filmy v originálním znění vám sice pomůže, ale pokud je vaše znalost angličtiny nízká, tak budete potřebovat i pomoc od profesionála.

Jestli chcete dosáhnout efektivního pokroku v angličtině, aniž byste narušili svůj životní rytmus, vyzkoušejte kurzy angličtiny od Wall Street English. Navštěvovat je můžete v samém srdci Prahy v ulici Na Příkopě.

Jazyková škola v Praze vám zaručuje maximální flexibilitu, protože lekce si plánujete dle vašeho rozvrhu, tempa a cíle. Získáte také neomezený přístup k našim službám s English Fit®, a můžete snadno překročit své stanovené cíle.

Kurzy Angličtiny

Dosáhněte vytyčeného cíle

Pokud vám něco nebude hned jasné, můžete neomezeně opakovat své lekce, abyste dosáhli toho, co chcete. Nehodí se vám termín lekce? U nás žádné propadlé hodiny nemáme. Pokud hodinu zrušíte, je možné si ji automaticky přeobjednat bez příplatku.

V našem Social Clubu mluvíte v rámci společných aktivit, které probíhají v malých skupinkách, více než 60% času. Kurz angličtiny je certifikovaný ISO 9001, naše centra jsou rovněž certifikovaná pro zkoušky Cambridge a TOEFL.

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění od 11 Kč na den
Přehledné srovnání nabídek
VYPOČÍTEJ
Rubrika: Zprávy
Galerie: 2 obrázků
6.8.2015
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 15.88
Co je to karma a jak funguje?


Galerie k článku

Kurzy Angličtiny
Kurzy Angličtiny
Kurzy Angličtiny
Kurzy Angličtiny
Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist