nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Naplánujte si výlet do Prahy – za poznáním i zábavou

img-20161026-142430

Praha, jakožto hlavní město České republiky, je vyhledávaným turistickým centrem. Pokud plánujete i vy několikadenní pobyt v tomto městě spojený s návštěvou tamějších památek, věřte, že bude co obdivovat, možností je spousta. Určitě nezapomeňte také s předstihem zajistit kvalitní ubytování.

Zorganizujte si váš čas

Vůbec nejdůležitější je správně rozvrhnout čas, který ve městě strávíte. Určitě je vhodné promyslet a vytvořit alespoň orientační časový harmonogram. Ještě před výletem si odpovězte na otázku, která místa byste chtěli vzhlédnout.

Základem jsou hlavní památky a dominanty Prahy. Každý, kdo se vydá do hlavního města, nemůže nechat bez povšimnutí Pražský hrad, Karlův most nebo třeba Staroměstské náměstí.

Další plány se již budou odvíjet od vašeho zaměření. Někdo si nenechá ujít divadelní představení, jiného to zase potáhne do přírody a tak se vydá třeba do zoologické zahrady.

Jak se v Praze přesouvat z místa na místo?

I když se to nezdá, Praha je již docela velké město a dostat se z jednoho konce na druhý může být pro někoho problémem. Určitě se vyplatí využívat městskou hromadnou dopravu. Pražské metro má výborné pokrytí, a pokud nejede tam, kde potřebujete, jednoduše využijete tramvaje, trolejbusy nebo autobusy.

Výběr správného ubytování zajistí dočasné zázemí

Velice důležitým předpokladem ke spokojenosti s krátkodobým pobytem v Praze je rovněž zajištění kvalitního ubytování. Není zrovna nejlepší nechávat vše na poslední chvíli a shánět, kde přenocujete až v momentě, kdy dojedete do Prahy. Daleko vhodnější je předem zjistit, kde se nachází jaké ubytovací možnosti, kde lze počítat s krátkodobými pronájmy se zajištěním patřičného komfortu nejen turistům!

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat
Rubrika: Tipy na cesty
Galerie: 2 obrázků
30.10.2016
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 15.03
Co je to karma a jak funguje?


Galerie k článku

img-20161026-142430
img-20161026-142430
praha311016
praha311016
Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist