nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory k článku: Mongolsko, co mi táhne hlavou cestou domů


Mongolsko je země velká a vzdálená a přes to, že tam jezdí poměrně hodně Čechů, nejsou na českém Internetu dostupné skoro žádné rozumné informace. Pokusíme se to napravit, rozhodně to ale nebude v prvním článku.


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 11.3.2007 20:04)

v Cechach funguje Klub Pratel Mongolska - vis o nich? | Anonym
10.3.2007 18:56 | Reagovat | Sbalit

Ahoj Vlasto,

Jsem Marcela a v Mongolsku jsem zila a pracovala dva a roky (pomahali jsme farmarum a pastevcum). Bydlela jsem v Ulanbaataru, ale vetsinu casu jsme travili nekde na cestach – take ve strednim Mongolsku. Absolovovala jsem s prateli nomady i temer 1000km na konskem hrbete a to ve 14 dnech, coz bylo naprosto supracky a hodne me to naucilo o jejich kulture…Mam take milion zazitku. Klidne napis a ja odepisu. Ted bydlime v Tadzikistane, predtim jsme byleli v Kyrgyzstane a jeste predtim v Australii…

Re: v Cechach funguje Klub Pratel Mongolska - vis o nich? | Vlastimil Hanuš
11.3.2007 20:04 | Reagovat | Sbalit

Ahoj Marcelo,

o klubu pratel Mongolska vim, je mozne, ze jej v brzke dobe budu kontaktovat. Je to zeme, ktera me necim uchvatila a rozhodne se tam chci jeste v brzke dobe podivat.

Za tech 1000 km na koni mas muj obdiv, zvlast, jestli jste to jeli s mongolskymi sedly. Bez muceni priznavam, ze bych to asi nedal.

Tak me napada. Nechces o svych milionech zazitku neco na Cestovatele napsat? Zeme, o kterych pises, by treba zajimaly vic lidi.

 NadpisVloženoAutor
v Cechach funguje Klub Pratel Mongolska - vis o nich? 10.3.2007 18:56 Anonym
Re: v Cechach funguje Klub Pratel Mongolska - vis o nich? 11.3.2007 20:04 Vlastimil Hanuš

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist