nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Lety balónem a jiné zážitky

Svět z jiné perspektivy
Let balónem vám ukáže svět z jiné perspektivy.

Poznat krásy světa můžete mnohými způsoby. Tak že si nazujete pohorky nebo jiné pohodlné boty, v batohu na zádech budete mít potřebné cestovatelské vybavení, dobrou svačinku a v ruce mapu. Cestovat můžete také díky dopravním prostředkům. Nejen těm, které využívají nespočet dálnic silnic, silniček a jiných cest, ale také těm, které jezdí po kolejích. Zkušený cestovatel ale ví, že se dá k cestování a k poznávání světa využívat také vzdušných sil. Leckoho jako první napadne letadlo, méně lidí si vzpomene na vrtulníky a jiná menší letadélka, málokdo si však vzpomene na lety balónem, díky kterým se můžete kochat krásami míst, která třeba důvěrně znáte z pozemského cestování.

A nejen díky létání pomocí horkého vzduchu můžete poznat krajinu vašeho srdce či jiná místa na zemi. Využít můžete také skoku s padákem, díky kterému se můžete několik desítek minut kochat pomalu se přibližující krajinou pod vámi. Tzv. skydiving si v poslední oblíbilo mnoho dobrodruhů, protože jim umožňuje poznat třeba i dávno poznané z jiné perspektivy. Pomáhá jim mít ucelenou představu o světě, o vzdálenostech nejen pozemských, ale s trochou nadsázky také nadpozemských. Mnozí lidé vyhledávají nové cestovní zážitky a také nové adrenalinové sporty a aktivity, díky kterým by si mohli užívat plnohodnotný život a třeba si i plnit tajné sny a přání.

Heliport v oblacích
Heliport v oblacích, i tady se dá nasedat

A přesně pro takové dobrodruhy připravila firma na zážitky sortiment aktivit, které jsou k dispozici pro všechny, kdo si chtějí užívat života. Můžete je darovat mužům, ženám, přátelům, známým, případně si voucher se zakoupenou aktivitou užít osobně. Vše je k nalezení na stránkách společnosti Allegria – www.firmanaza­zitky.cz/darky-pro-zeny/. Stačí pár kliknutí myší a můžete si užívat zážitky plnými doušky.

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění od 11 Kč na den
Přehledné srovnání nabídek
VYPOČÍTEJ
Rubrika: Zprávy
Galerie: 2 obrázků
Názory k článku: zatím žádné
4.4.2016
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 14.61
Co je to karma a jak funguje?


Galerie k článku

Svět z jiné perspektivy
Svět z jiné perspektivy
Heliport v oblacích
Heliport v oblacích

Názory k článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist