nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory k článku: Kavkaz, mohutná hradba hor I.


Jdeme podél řeky, kde jsou nějací stávkující, stany mají na dlažbě a na trávě cedule. No, udělal bych to jinak. Naopak. Jejich boj. Vypadají, že tu stávkují už dlouho a že je to očividně baví. Vzhledem k tomu, že způsob protestu s čímsi vyjadřují hlavně v horizontální poloze. Probíháme město, kde jsou buď bary nebo nějaký butiky. Neuchází mi jedna důležitá věc a to, že drtivá většina ženskejch je fakt pěknejch. Ve starým městě Karaf kupuje nějakou žlutou brču s kombinací ananasu a kokosu, no zlatý pivo. Vcelku tu nic není, starý uličky a parčík, to je vše. U řeky dáváme další pivo. Je pátek, v podstatě začátek prázdnin a podle všeho to tak vypadá. Mládež se vyvaluje na lavičkách kolem řeky a chlastá. Koneckonců, proč ne.


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 10.12.2006 15:22)

Pěkné | George
8.11.2006 14:21 | Reagovat | Sbalit

Heej, to je docela i zábavný .. docela mě pobavily ty sprostý slova .. i když to by se v časopisech objevovat nemělo, ale to by potom ztratilo ty grády, jaký to má teď. Už se těším na další díly!

kvalita | klobasa
10.12.2006 15:22 | Reagovat | Sbalit

Zdravim autora a ucastniky expedice.paradni clanek super ctive.jen vic takovych cestopisu.3× jsem byl na ukrajine (jenom) no ale rusko je v planu konkretne i ten elbrus ale na motorkach..

 NadpisVloženoAutor
Pěkné 8.11.2006 14:21 George
kvalita 10.12.2006 15:22 klobasa

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist