nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Do Turecka s Katevem

(Diskuse: Názory k článku: Katev: Mašína něrabotajet)

V autobusech se normálně nekouří. Tedy v normálních autobusech. Bulharská společnost Katev k nim ovšem nepatří.

V autobusech je normálně povolené konzumovat vlastní stravu. Tedy v normálních autobusech. I když igelitové sáčky na opěradlech sedadel dávaly tušit, že svačiny lze vybalit, jejich pouhé zahlédnutí vymrštilo delegátku do pozoru a chraplavým hlasem s důraznou intonací Vám zkazila jakoukoliv chuť k jídlu. Pět vymezených minut každé tři hodiny Vám prostě musí stačit na vykonání potřeby a jídlo.


Počet příspěvků v diskusi celkem 17 (poslední 30.3.2012 15:56)

Do Turecka s Katevem | venda
27.7.2007 13:56 | Reagovat

Ano i ja se pripojim. Loni jsem jel do Turecka a do Sofie me vezla prave tato spolecnost. To ze se jist nesmi jsem automaticky porusoval, protoze i pan ridic kouril, cili proc ja bych nemohl jist. V Sofii je pani vystavila jizdenku a ja valil do Istambulu jeste s dalsimi dvema lidmi v autobusu spolecnosti, jehoz jmeno jsem na jizdence marne hledal. V Istanbulu mi bylo receno, ze pri ceste nazpet, staci prijit den predem a zabrat misto.

Po stopu v Turecku nastal cas navratu, tak jsem si v Istanbulu chtel zarezervovat zpatecni cestu. Bohuzel v pobocce me nikdo neznal. Nikdo dokonce neznal ani moji jizdenku a mel jsem si pockat na dalsi den a ze si bus budu muset zaplatit do Sofie jeste jednou.

Dalsi den mi rekli, at prijdu dalsi den a dalsi den se snazili rict, at prijdu dalsi den a tak jsem jim tam udelal toco, telefonoval na ambasadu atd, az me nalozili do busu spolecnosti Metro, kam jsem nemel ani listek, ani rezervaci a zdarma me odvezli do Sofie, kde uz na me cekala usmevava pani z Katevu, ktera tvrdila, ze nechape v cem byl problem.

V busu do Prahy se teda jist opravdu nesmelo, kriceli na nas, atd, ale s klukama, co se vraceli z Iranu jsme se opili a v klidu jim tam jedli. Inu, nekdo ma cigo, jiny chleba;)Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist