nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Jak ušetřit na cestách?

Cestovat se dá jak s miliony na účtu tak také s pár tisícovkami. Jen člověk musí vědět, jak a na čem ušetřit v případě, že spadá do druhé jmenované kategorie. Existují lidé, co ke spokojenosti musí vycestovat do dalekých končin, aby uspokojili touhu poznávat svět, jsou ale naopak také lidé, co touží po objevování a znovuobjevování své vlastní domoviny. Ti se pak vydávají do odlehlých zákoutí našich hor a hledají tam levné ubytování ve snaze ušetřit každou korunu navíc. S tímto jim může pomoci portál, který byl vytvořen pro všechny příznivce cestování a pro všechny, kdo hledají, kde by na svých toulkách hlavu složili. Na stránkách ubytovani.kam­si.cz/jizerske-hory/levne-ubytovani mohou najít nespočet možností.

S batohem na cestách

Vydají-li se turisté do oblasti Jeseníků, díky ubytování Jeseníky si budou moci odpočinout po náročných túrách. Ubytování Jizerské hory, které zajišťuje nespočet hotelů, penzionů, apartmánů a jiných ubytovacích zařízení, je schopné zajistit příjemné chvíle při odpočinku po procházkách a výletech v této oblasti.

Ušetřit se při cestování ale dá také jinými způsoby, než jen tím, že si člověk sežene a zamluví levnější ubytování. Peníze šetří také vhodná volba dopravy. Do zahraničí se dá, pokud má člověk neomezené množství času, dojet kromě předražené letecké dopravy také autobusem či jinými levnějšími dopravními prostředky, případně zvolit známou a hojně využívanou spolujízdu. Stejně tak člověk může levně cestovat i na našem území. Vlastníci automobilů dobře ví, že se jízda autem finančně vyplatí pouze v případě, že automobilem cestují více než dva cestující.

Myslet ekonomicky se dá na cestách i v oblasti stravování. Člověk nemusí snídat a obědvat v pětihvězdičkových hotelech. Doma všem obvykle stačí jogurt s müsli nebo pečivo namazané máslem a marmeládou. Proč tedy zbytečně utrácet za předražená snídaňová menu?

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění od 11 Kč na den
Přehledné srovnání nabídek
VYPOČÍTEJ
Rubrika: Zprávy
30.5.2016
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 17.77
Co je to karma a jak funguje?

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist