nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory k článku: Indonesie - Jáva 2005


V oblasti jihovýchodní Asie se nalézají tři buddhistické monumenty. Nejznámější z nich je Angkor Wat v Kambodži. Méně známý Bagan v Myanmar. Třetím monumentem je buddhistický monument BOROBUDUR na Jávě. Prvé dva se mi podařilo navštívit, třetí nikoli a tak to nemělo zůstat.


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 2.6.2007 22:54)

Indonésie | iva
28.5.2007 19:05 | Reagovat | Sbalit

Zdravím a dekuji za milou vzpominku! Ja jsem se ted v kvetnu vratila z Indonesie. Projeli jsme Javu + Bali. Borobudur byl taky jeden z mych velkych splnenych snu. Znami me hodne varovali před hromadou turistu, kterou tam potkame, ale nic takoveho se nekonalo, my jsme tam zadne davy turistu nemeli. Opravdu mam spoustu fotografii z Borobuduru, kde není ani zivacek! To me moc potesilo, protože jsem si tam mohla v klidku a pohode rozjimat. Na Prambananu nam také nepřálo počasí, taky prselo, takze mam fota taky hodne zasedle. Ale co bylo nejhorsi, jak tam presne před rokem touto dobou řádila Merapi, tak je komplex Prambananu poskozeny (nastesti to pomalu ale jiste opravuji), ale vubec není moznost se dostat k jednotlivym templum a z detailu si je prohlednout. Musite si je prohlizet z dalky, coz je hodne velka skoda. Preji vam ještě hodne zdravi a elanu na splneni dalsich vasich snu! :-)

indonésie:-) | Tomáš Reisinger - [email protected]
2.6.2007 22:54 | Reagovat | Sbalit

Dobrý den, koukám,že jste z Pardubic. Já také:-) V případě,že cestujete často a čeká Vás Singapur, Japonsko nebo Bali,tak můžu pomoci s ubytováním či další radou.Pohybuji se tam velmi často. V případě zájmu můžu pomoci i s letenkami:-)Na Jávu se chystám při příštím pobytu v Indonésii a rád jsem si přečetl Váš příspěvek. Přeji další krásné cesty. TR

 NadpisVloženoAutor
Indonésie 28.5.2007 19:05 iva
indonésie:-) 2.6.2007 22:54 Tomáš Reisinger - [email protected]

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist