nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Re: Nejsme jediný, kdo tam byl.

(Diskuse: Názory k článku: Hraniční kontroly nejen v bývalém SSSR)

Celní a pasové odbavení na hranicích bývalého Sovětského svazu vyžaduje od cestujícího značnou trpělivost. Především starším lidem připomene naši předrevoluční dobu. Celníci a policisté na hranicích jsou si vědomi své moci a zároveň musí (asi dle instrukcí) být slušní a vstřícní. Výsledkem je jakási schizofrenie celého odbavování.


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 14.8.2008 09:14)

Re: Nejsme jediný, kdo tam byl. | Regi
14.8.2008 09:14 | Reagovat

Sašo,

nepochopil jsem Vaši rekaci na můj výše uvedený článek. Nemám rád korupci a úplatky, to ve formě peněz nebo žvýkaček. Proto je i největší odstavec o českém policistovi v Těšíně. Policie by měla byt mým partnerem a neměl bych k policistovi vhlížet v předklonu. On je placen z daní a já pokud mám všechno pořádku, můžu být v klidu.

Nejprve napíšete, že jsem rozmazlený a arogantní a pak, že jste to zažila taky několikrát. Že jste někdy úplatek dala a někdy nedala. Cílem článku nebylo hodnotit system na hranicích v bývalých sovětských zemích, ale popsat vlastní zážitky. Jsem rád, že jste mi je vlastně potvrdila. A propó: myslím, že se snažím na cestách chovat nenápadně a s pokoru k místním lidem.

Regner Pavel

regnerovi (at) cen­trum.cz

www.rusko.nazo­ry.cz

Reaguje na názor: Nejsme jediný, kdo tam byl.Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist