nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory k článku: Do Mikulova rovnou na jih


Náš poslední výlet povede k samotným rakouským hranicím, do proslulého městečka Mikulov. I zde je hodně možností, jak uspokojit vaši touhu po historii: zámek, Kozí hrádek, vrch Svatý kopeček či Židovské muzeum a hřbitov. A opět se i pěkně projedete, dnešní trasa je konečně ta pravá, vinařská, i s informačními cedulemi. Čekají vás krásné výhledy, pořádný kopec nahoru a pořádný kopec dolů.


Počet příspěvků v diskusi celkem 3 (poslední 13.7.2008 22:05)

Mikulov můžeme doporučit | Petr Kostřava
9.7.2008 14:01 | Reagovat | Sbalit

Díky za další nápad, kudy na kole na jižní Moravě. Letos na jaře jsme byli s přáteli na cyklovýletě s ubytováním v Mikulově. Můžu říct, že certifikovaných míst Cyklisté vítáni tady pár najdete, ale žádné služby nečekejte. My jsme hledali ubytování, kde by se dalo uložit dvacet kol a bylo to celkem marné, až se nám podařilo zakotvit v Jezdeckém klubu, který je kousek za Mikulovem. Cena víc než příznivá (220 Kč), úschovna kol, ubytování úplně nové a kousek od místa koupání v zatopeném vápencovém lomu. Kdo by měl zájem, najde kontakt na webu www.jkmikulov.cz. My jsme jezdili kratší trasy hvězdicově kolem Mikulova a doporučili bychom rakouské příhraničí, kam se dostanete po nových cyklopřechodech a je možné přejíždět z Moravy do Rakouska. Pro cyklisty skvělý terén.

Re: Mikulov můžeme doporučit | wiwi
10.7.2008 11:42 | Reagovat | Sbalit

Já děkuju za komentář. My jsme byly ubytované v kempu ATC Merkur na březích Nových Mlýnů. Je to poněkud dražší, ale ten servis je opravdu na úrovni… a mají tam i úschovnu a opravnu kol. :-)

Re: Mikulov můžeme doporučit | Petr Kostřava
13.7.2008 22:05 | Reagovat | Sbalit

Dobrý den, až zase pojedee na jih, určitě vyzkoušejte rakouské příhraničí. Pravděpodobně jste z Brna, když doporučujete začínat ve Vranovicích (vlakové spojení), takže můžete začít v Hrušovanech nad Jevišovkou a zakončit cestu v Břeclavi. :arrow:

 NadpisVloženoAutor
Mikulov můžeme doporučit 9.7.2008 14:01 Petr Kostřava
Re: Mikulov můžeme doporučit 10.7.2008 11:42 wiwi
Re: Mikulov můžeme doporučit 13.7.2008 22:05 Petr Kostřava

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist