nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Dny otevřených dveří na Býčí skále

Témata: Jeskyně a podzemí, Moravský kras a okolí, Jihomoravský kraj

Dny otevřených dveří na Býčí skále vypuknou v letošním roce 2009 netradičně již ráno v pátek 8. května, dále též v sobotu a neděli 10. 5. Akce potrvá i následující dva víkendy 16. – 17. 5. a 23. – 24. 5.

Připravena bude prohlídková trasa jeskyní ve skupinách s komentovaným doprovodem na trase Stará a Nová býčí skála. Vstup a výstup z jeskyně bude poprvé dolní branou a dále německou štolou, zatímco Předsíň bude samostatnou galerií s doprovodnými programy. Jejich hlavní zacílení se odráží již samotném názvu akce „Býčí skála 2009. J. Wankel a K. Abslon, badatelé moravského krasu.“ Chystané jsou odborné přednášky o K. Absolonovi, objevu Svozilovy jeskyně ze dne 14. 2. 2009 mezi Předsíní Býčí skály a jeskyní Barovou, dále zoologická přednáška o jeskyni. Bude se promítat film Cestou Býčí skály nebo si návštěvníci mohou vychutnat hudební projekci Ozvěny minulosti a budoucnosti. Přichystány jsou další menší kulturní a umělecká překvapení.

Prohlídky v jeskyni budou prováděny od 9 do 16 hodin. Bližší informace o akcích na plakátu k akci a internetových stránkách www.byciskala.cz.

Dny otevřených dveří na Býčí skále
Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat
22.4.2009
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 21.02
Co je to karma a jak funguje?


Galerie k článku

Dny otevřených dveří na Býčí skále
Dny otevřených dveří na Býčí skále
Dny otevřených dveří na Býčí skále
Dny otevřených dveří na Býčí skále

Názory k článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Cestovatel
TOPlist