nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Chci se holit na cestách – co si sbalit?

Vždy, když se někam chystáme, tak se snažíme sbalit se nejúsporněji a zároveň mít s sebou všechno, co potřebujeme. Mezi základní výbavu patří i potřeby pro holení. Ať už ženy nebo muži mají na výběr z několika strojků, kterými vousy nebo chloupky odstraňovat, a proto Vám ukážeme, co všechno si sebou můžete sbalit.
mu--holic--strojky
Je pravda, že muži holení na cestách zrovna moc neřeší. Zkrátka si nechají vousy narůst a neřeší to. Nicméně jsou i muži, kteří cestují například za byznysem, a je potřeba vypadat upraveně. Naopak ženy, ať už cestují kamkoliv, tak je pro ně hladká a oholená pokožka velmi důležitá.

Upravené vousy za každých okolností

Pokud se holíte žiletkou, tak máte systém balení velmi snadný. Zkrátka sbalíte žiletkový strojek a k tomu pořídíte malé balení gelu na holení. V případě, že se holíte elektrickým holicím strojkem, tak máte na výběr z nabíjecích holicích strojků nebo základních strojků na tužkové baterie. V tomhle případě netaháte s sebou žádnou kosmetiku navíc ani nabíjecí kabely. Sbalíte strojek a jedete. To platí i v případě, že si budete potřebovat na cestách udržovat strniště. V tomto ohledu nejkompaktnější řešení nabízí Philips OneBlade, který je také nabíjecí a jeho výdrž na jedno nabití je až 45 minut, tak poslouží dobře.
one-blade

Bez hladké pokožky ani krok

Když ženy podstupují dlouhodobé odstraňování chloupků, pak nemusí řešit, který strojek si sbalí na dovolenou. Ostatní ženy toto ale řešit musí, protože si hladkou pokožku neodpustí za žádných okolností. Nejčastěji si na cesty ženy vozí stejně jako muži žiletkový strojek a nějaké úspornější balení holícího gelu, který lze ale nahradit běžným kondicionérem na vlasy. Jestli používáte epilátor, tak ten na krátkou dovolenou tahat nemusíte. Pokud ale jedete na delší dobu, tak i epilátor je potřeba přibalit. Ideální jsou pak epilátory nabíjecí, které zabalíte a napájecí kabel s sebou neberete. To samé platí o dámských holicích strojcích, které jsou buď na nabíjecí akumulátor anebo na tužkové baterie. Vše zabere poměrně málo místa v zavazadle a máte vystaráno.

Autor: Holime.cz

Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění od 11 Kč na den
Přehledné srovnání nabídek
VYPOČÍTEJ

Galerie: 2 obrázků
9.11.2018
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 9.18
Co je to karma a jak funguje?


Galerie k článku

one-blade
one-blade
mu--holic--strojky
mu--holic--strojky
Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist