nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Chcete se vydat do Řecka autem?

Když do Řecka vyrazíte vlastním autem, můžete strávit dovolenou opravdu výhodně. Rozhodně tu můžete počítat se stabilnějším počasím, než v Chorvatsku. Přitom ceny ubytování i stravování v místních tavernách jsou v podstatě srovnatelné.
pl-2-

Průzračné moře a nekonečné pláže: To je letovisko Nei Pori

Na pevninském Řecku v oblasti Olympské riviéry jsou příjemná letoviska, kde můžete prožít skvělou dovolenou. Cesta do severního Řecka přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii trvá kolem 18 hodin. Městečko Nei Pori si okamžitě oblíbí každý, kdo miluje zlatavé pláže a pozvolný vstup do příjemně teplé vody. Pláže jsou tu místy široké až 100 metrů, jako dělané pro romantické procházky se sbíráním mušliček i dětské hrátky. V Nei Pori si přijdou na své klienti všech generací. Ať už vás láká relaxace na pláži, návštěva aquaparku, historické památky jako známé kláštery Meteora anebo třeba výstup na Olymp, dovolenou si tu zaručeně užijete! Je to místo nejen výhodné pro rodiny s dětmi, ale nabízí řadu možností sportovního vyžití. Kromě plážového volejbalu a vodních sportů můžete vyrazit na cyklotúru po okolních svažitých terénech. Nebo se projet přímo v letovisku na kolečkových bruslích.

Možnost samostatného ubytování

Samostatné ubytování se v letovisku Nei Pori nabízí v cenách již od za 4.990 Kč na týden za studio pro 3 osoby. Větším rodinám vyhovují zejména apartmány - byty s oddělenou ložnicí, které poskytují více prostoru než stísněné hotelové pokoje s přistýlkami. Výhodou oddělené ložnice je zejména možnost zajištění poledního odpočinku pro malé děti bez toho, aby tím byl ovlivněn pobyt ostatních členů rodiny. Domy Maria a Stelios ve vzdálenosti do 300 metrů od pláže mají studia a apartmány s kuchyňkami. To rozhodně neznamená, že musíte dovolenou strávit u plotny. V Řecku není draho a lákavé taverny, nabízející výtečné místní speciality, jsou na každém kroku. Ale kuchyňka se vždycky hodí. Třeba pokud si chcete nakrájet meloun, udělat čerstvý salát nebo připravit malé pohoštění k posezení na terase.
Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění od 11 Kč na den
Přehledné srovnání nabídek
VYPOČÍTEJ
1.8.2018
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 10.43
Co je to karma a jak funguje?

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist