nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Chcete se cítit šťastní? Pěstujte si koníčky

luck-839036-640
Podle odborníků potřebuje člověk k tomu, aby se cítil dobře, více věcí. Nejde rozhodně o nějaké hmotné statky, ale naopak o pocit uspokojení. Co vám takový pocit může poskytnout? Jsou to třeba různé koníčky, která vás baví a vnitřně uspokojují.

Nenechte se pohltit splínem

Ve chvíli, když vás v životě zaskočí nějaké zklamání, je potom nesmírně důležité, jaké máte další zázemí, kam se můžete obrátit o podporu. Když vás zradí partner, přátelé, je těžké tyto situace překonávat. Na druhou stranu je ale nezbytně nutné nenechat se pohltit splínem a mít nějaké aktivity, které vás budou bavit a vyplníte jimi čas, než se vaše zlomená dušička dá opět dohromady. Koníčky, které vás potěší a vrátí zpátky do nálady. Tak opět získáte potřebnou vyrovnanost, zklidníte se. To je nesmírně důležité. Podpoří vás to v dalším zotavování se z problémů. Budete se cítit lépe. Zkrátka a jednoduše, každý, kdo má v životě nějakého koníčka, cítí se spokojeně, šťastně. Jeho záliba mu pomůže překonat i těžší chvíle v životě. Ještě lepší je potom tyto záliby sdílet. Najednou zjistíte, že nejste sami.

Důležitá je chuť všechno zkusit

Někdo má to štěstí, že svůj koníček objeví třeba už v raném dětství. Má celý život na to ho úspěšně rozvíjet. Jiný hledá déle a najde třeba až v dospívání nebo v dospělosti. Při hledání koníčku je ovšem důležitá hravost a chuť všechno zkusit. Za zkoušku stojí třeba i ruleta online, která ve vás probudí vzrušení a adrenalin. Právě tyto dvě vlastnosti vám poskytnou odreagování a vytouženou relaxaci. Můžete si jak se patří užít svůj čas. Pociťujete radost ze hry. Dobře se bavíte. Cítíte se spokojeni. To všechno je bonus k životu. Koníčky a jejich pěstování totiž jednoznačně podmiňuje hravost. Jedině hraví lidé totiž hledají nová řešení, nespokojí se s tím, co už mají.  
Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění do 2 minut i z mobilu
Krytí koronaviru či pojištění storna zájezdu
Sjednat
6.12.2018
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 9.93
Co je to karma a jak funguje?

Cestovatel
TOPlist