nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Cestujte jinak, s Low cost race!


Chtěli byste si někdy zkusit procestovat Evropu a neutratit ani korunu? Chtěli byste poznat pravou náturu místních a získat zážitky na celý život? Dokážete si poradit v každé situaci a ještě k tomu plnit absurdní výzvy organizátorů? Jestli ano, tak právě Low cost race by neměl uniknout vaší pozornosti. Jedná se o závod, jenž nesvazuje, ale osvobozuje. Samotný zakladatel závodu, Milan Škoda, tvrdí, že jde hlavně o to se nebát a komunikovat.

O co vlastně jde? Není to kdejaký závod. Dvoučlenné soutěžní týmy mají za úkol navštívit co nejvíce checkpointů rozmístěné všude možně po Evropě. Každé místo na mapě má svojí bodovou hodnotu - čím dál se tým dostane, tím více získá bodů. Přičemž konkrétní místa se zveřejní teprve tři dny před samotným startem. Každýzávodník může mít v batohu maximálně dva a půl tisíce korun v hotovosti a jídlo na nadcházejících 24 hodin. Ale pozor! Každá utracená koruna se rovná jednomu strženému bodu z celkového počtu. A aby toho nebylo málo, v průběhu celého závodu týmy plní různé výzvy od organizátorů. Pořád do toho chcete jít?

Soutěžit můžete rovnou ve dvou kategoriích. Racepacker je tak trochu VIP závodník, jenž má k dispozici mobilní data a veškeré své počínání sdílí přes sociální sítě, můžete tak sledovat každý jeho krok. Zatímco Joypacker si jede hlavně pro zábavu a neláme si hlavu s chytlavými titulky k instagramovým příspěvkům. Tak co jdete do toho? Zařiďte si 5. – 15. srpna volno a přihlašte se!

lowcost


Jak vypadá soutěžní video racepackerů

https://www.youtube.com/watch?v=PcWQBVDeAEw

Podpořte tým Ká NaDruhou, dejte jim svůj hlas, ať si mohou splnit svůj sen.

http://www.lowcostrace.com/hlasovani-racepackers/

Sdílet můžete i jejich video
Sjednejte si cestovní pojištění online!
Sleva 50% při sjednání online
Cestovní pojištění od 11 Kč na den
Přehledné srovnání nabídek
VYPOČÍTEJ
14.7.2017
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 11.59
Co je to karma a jak funguje?

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist