nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory k zápisku: USA - vízová povinnost


Amerika. Země plná hamburgerů, neomezených možností, místo na zemi, které někdo nazývá rájem. Samozřejmě už to dnes tolik neplatí a mnoho lidí sem cestuje pouze ze zištných důvodů, zejména za nákupy vzhledem ke klesajícímu kurzu dolaru vůči koruně. Já se tam snažím dostat zejména za poznáním kultury a hamburgery :-)


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 26.9.2008 19:55)

vísum | fity
20.9.2008 18:29 | Reagovat | Sbalit

Vím co to obnáší.Skámoši letíme do Guatemály.Nechtěl jsem žádat o vísum,přišlo mě to ponižující,ale nakonec přeci.Vísum jsem dostal,bez problémů,ale kdyby mě ho nedaly,tak by tam něco zažily.Já antikomunista,celý život jsem bojoval,proti komoušům a ivanovy(rusákům-okupantům).tak to ne.Byl jsem odhodlán i demonstrovat před ambasádou.No měly kliku.Tak ti přeju hodně úspěchů,v nové době,ta stará to byla hrůza.Ahoj antikomunista Jarda(fity)

vizum i na podruhe | Anonym
26.9.2008 19:55 | Reagovat | Sbalit

Ahoj chapu co se odehravalo v dusi pri zadosti…sam jsem ale jako tenkrat student vizum obdrzel na poprve a na deset let…mezitim jsem vizum stratil a jeste znovu zazadal do noveho pasu…take dali..ted me deset let bude koncit tak budu zadat znovu..jsem zvedavy…Mezitim jsem byl ve Statech trikrat..studijne cestoval i pracoval(na­cerno)…tak uvidime.Jel bych tam nyni uz jenom za nakupama a rekreacne do narodnich parku…

 NadpisVloženoAutor
vísum 20.9.2008 18:29 fity
vizum i na podruhe 26.9.2008 19:55 Anonym

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist