nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rusko-Estonsko-Finsko - Den patnáctý

Den patnáctý, neděle, 3.8.2008

Helsinky, Praha, Plzeň

Ráno nás probouzí ostraha, stejně tak jako všechny početné obyvatele nádraží. Večer pršelo a tak se to tu celkem zaplnilo.

Jelikož je ošklivé počasí, tak dneska nic neplánujeme a přesuneme se na letiště. Vyrážíme asi tak v sedm ráno. Jemným deětíkem se procházíme na vlakové nádraží, odkud jede autobus na letiště. Na letišti si nacházíme volnou lavičku a dospáváme deficit. Je tu i tepleji. Čekáme na náš večerní let, takže už nic zajímavého. Každopádně to byl velmi zajímavý trip a já jsem nadmíru spokojen. Máme strašně fotek. Většina mých fotek na Helčině foťáku je jak někde spím. (to budou zase řeči :) )

Pokud Vás něco zaujalo, či byste rádi aktuální informace o těchto zemích, protože dostupní průvodci jsou většinou z let 2005 a tak mnohé informace jsou v nich již zastaralé, tak se na mě můžete obrátit tady v komentářích, nebo na můj email, či ICQ 113582791

Co nevidět zde nastíním nějaké vyúčtování hrubé, jelikož jsem si nezapisoval všechno co jsme nakupovali a kde utráceli. Ale aspoň nějaký základ. Protože průvodci stárnou a pokud se chystáte na cestu, uděláte si alespoň lepší odhad. My jsme hrubě počítali 1000kč na den. S tím že Petrohrad byl nejdražší, naopak pobyt v parcích byl nejlevnější.

… ...

8.10.2008 10:15
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 20.35
Co je to karma a jak funguje?


Diskuse k zápisku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky

TOPlist