nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Sponzoři odhaleni

Prvním sponzorem, který zareagoval pozitivně na můj projekt, byla firma HORALSPORT KLADNO. Na mé cestě se budou podílet trekovými nízkými botami z jejich nabídky. Po domluvě budu jejich logo nejen prezentovat na těchto stránkách, ale i při každé přednášce pro veřejnost, kterou po návratu uspořádám. Rád splním i jejich speciální přání a sice, promítání fotografií a povídání o Íránu v prostorách jejich kladenské prodejny.

Druhým sponzorem, který potěšil mé toulavé srdce, je opět firma z českých luhů a hájů. Není to nikdo jiný, než HANNAH. Tento sponzor mne vybavil dvěmi košilemi z materiálů, které propouští vlhko a netvoří na sobě mapy (jedna košile s krátkým rukávem a druhá s dlouhým), dále trikem s krátkým rukávem z obdobného materiálu a v neposlední řadě dlouhými kalhotami, které je možné odepnout těsně nad koleny a vzniknou tak pohodlné krátké kalhoty. Opět vysoce prodyšný materiál.

Rád bych touto cestou (a samozřejmě při všech mediálních výstupech)oběma sponzorským partnerům poděkoval. Vážím si jejich podpory a věřím, že veškeré mé poexpediční aktivity pro ně budou zajímavé a přispějí k většímu usazení jejich dobrého jména do povědomí potenciálních zákazníků.

Také musím zmínit, že s oběma firmami probíhala veškerá jednání na vysoce profesionální, ale zejména lidské rovině. Žádné zbytečné průtahy, ale solidní a kvalitní spolupráce.

3.5.2007 19:47
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 12.82
Co je to karma a jak funguje?


Diskuse k zápisku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky

TOPlist