nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Konference na Štrbském plese

Právě jsem se vrátil ze Štrbského plesa, kde jsem byl na konferenci. Využili jsme času, přijeli dříve a chodili po horách.

Hincova plesa

Štrbské pleso

Měli jsme naprosto parádní slunečné podzimní počasí. Fotky, které tady jsou, jsem udělal při výletu přes Popradské pleso na Hincovy plesa.

Hincova plesa
Hincova plesa
Hincova plesa

Ubytovali jsme se na dvě noci v penzionu Karpatia, jehož majitele tímto zdravím. Nebyl jsem úplně spokojen s věcmi, jak tam šly, ale asi bych to nijak neřešil, kdyby nebylo posledního dne a placení.
Pan vedoucí čekal do poslední chvíle někde důkladně schovaný, aby nás odjíždějící vlak popoháněl a my proto nebyli dost důkladní v přepočítávání částky, kterou nám naúčtoval.
Až venku jsme si uvědomili, že nás okradl celkem o 100 Sk. Částka to samozřejmě není nijak závratná, ale nemyslím si, že to patří ke kvalitní péči o zákazníka nebo k budování dobrého vztahu se zákazníkem.
Když připočtu snídani za 80 Sk (90 s „novou“ cenou), ve které bylo jedno máslíčko, jeden džemík, vajíčka a velmi velmi nedobrá káva, není to penzion, který bych mohl svým přátelům doporučit.
Samozřejmě musím zmínit to, že nám ani „nestihl“ vystavět doklad, tedy dostal hezké tři nezdaněné tisíce za dva dny. Easy money

Blog: Pokusný králík
Témata: Evropa, Slovensko, Hory
Názory k zápisku: celkem 2 (poslední 9.1.2008 01:26)
18.10.2007 09:30
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 15.40
Co je to karma a jak funguje?


Diskuse k zápisku

 NadpisVloženoAutor
Z komara somara 8.1.2008 17:41 Martina
Re: Z komara somara 9.1.2008 01:26 Tomáš
TOPlist