nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Vyhlídkové vozítka v Brně

Tradiční indický dopravní prostředek, který znáte z mnoha západních měst Evropy, nabízí pohodlí a nezapomenutelný zážitek. Rikša je takový malý vozík, který šlapáním pohání člověk. Tříkolka umožní přepravit až dvě osoby a to včetně dětí, které mohou rikše využít v doprovodu dospělé osoby. Více o fungování a podobě rikši v následujícím videu:

Projížďka trvá asi hodinu a během níž cestující pozná Náměstí Svobody, Šilingrovo náměstí, Zelný trh, Římské náměstí či Katedrálu sv. Petra a Pavla. Zákazník se může svést v rámci připraveného okruhu. Seznam aktuálním navštívených památek jsem si připravil níže.

1. Okruh po historickém centru

Co navštívíte: Náměstí Svobody, Šilingrovo náměstí, Zelný trh, Římské náměstí, Katedrála sv. Petra a Pavla. Předpokládaná doba jízdy: 1 hodina Cena: 300 Kč

2. Okruh po historickém centru a na Hrad Špilberk

Co navštívíte: Náměstí Svobody, Šilingrovo náměstí, Zelný trh, Římské náměstí, Katedrála sv. Petra a Pavla, Hrad Špilberk Předpokládaná doba jízdy: 80 minut Cena: 400 Kč

Pokud vás předpřipravené okruhy nezaujmou, může si vymyslet vlastní trasu jízdy. Jedinou podmínkou je to, že trasa bude pro rikši dostupná a vjezdem vozítka se nebude porušována vyhláška.

Rikši jsou v Brně provozu od jara do podzimu. Více informací získáte na blogu společnosti City Taxi Brno.

Blog: Cesty Českem
Názory k zápisku: zatím žádné
29.2.2016 16:09
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 12.19
Co je to karma a jak funguje?


Diskuse k zápisku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky

TOPlist