nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Tipy na ocenění pro cestovatele

Každý správný cestovatel si může nechat vyrobit na zakázku určitý model ocenění, jako například pohár, který mu bude vždy připomínat jeho cestovatelské zážitky. Na tomto upomínkovém předmětu může být znamenáno místo a konkrétní datum. Do ocenění se dá vyrýt i obrys malebného kraje. Pokud si zákazník bude přát, můžete tu být zachycena nějaká pamětihodnost nebo významná osobnost, která je pro danou zemi charakteristická.

K nejoblíbenějším destinacím českých cestovatelů patří Egypt, Spojené arabské emiráty, Thajsko, Mexiko, Dominikánská republika, Kuba, Venezuela, Keňa, Srí Lanka, Maroko, Kanárské ostrovy, Maledivy atd. Vedle dalekých zemí vedou i tradiční evropské země.

Pokud cestovatelé zavítají například do Egypta, mohou si na pohár, trofej či medaili z kovu nechat vyrobit jedinečnou rytinu v podobě pyramid. Populární je i velká socha sfingy.

Zatímco Spojené arabské emiráty oslňují přepychem a komfortem. K vidění jsou tu vskutku nejzajímavější stavby, jenž ve světě nemají po architektonické a technologické stránce obdoby. Pozoruhodné jsou i zdejší uměle vytvořené ostrovy. Další lákadlem je podmořský svět, poušť a písečné pláže s palmami. Na ocenění se tak mohou vyskytnout hradby a věže, historické budovy, paláce či nejmodernější objekty.

Thajské království se pyšní pohádkovým městem Ayutthaya, ve kterém návštěvník spatří jednu z největších soch Buddhy. V tomto koutě světa tu čekají na návštěvníky rozsáhlé zříceniny, paláce, chrámové komplexy, chrámy, přírodní rezervace či archeologické lokality. To všechno a mnohem více se dá zachytit na rytině daného ocenění.

Ostatní destinace se mohou také pochlubit nejenom neobyčejnými památkami, ale i unikátní faunou a flórou.

Krom ocenění pro cestovatelé v cenově dostupných řadách je možné zhotovit skutečné skvosty. Ty vynikají netypickým provedením, originálním designem se špetkou extravagance nebo luxusu. Některé z těchto ocenění ze zlata či stříbra mohou být dozdobeny drahými kameny.

11.5.2016 06:16
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 17.20
Co je to karma a jak funguje?

TOPlist