nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

A jak se v Brně přepravujete vy...?

Pro romantická zákoutí města Brna, pro jeho historické stavby, pro atraktivní obchůdky i četné restaurace a kavárny by byla škoda v Brně ustrnout na jednom místě. A proto se ptáme! Jak se v Brně přepravujete vy?

Brnem na kole?

Vzhledem k dlouhým kilometrům brněnských cyklostezek se vám ani nedivíme, že také vlastníte své kolo a Brno křižujete s mouchami mezi zuby. Kolo je atraktivní hned z několika důvodů – nekouří ani nic nežere, bojuje s nadváhou a dostanete se na něm téměř všude. Brno tak můžete mít prozkoumané křížem krážem. Jeho nevýhodou je nepraktičnost, když zrovna prší a také časová náročnost. Přejet z jednoho konce Brna do druhého je zkrátka časově náročné.

Cestujete v Brně parníkem?

Moře tu nemáme, ale parníky na řekách ano, a proto můžete v Brně cestovat i takto netradičně. Brněnská přehrada nabízí všem zájemcům rušnou lodní dopravu. Na jejich vlnkách se můžete svést vždy v plavební sezóně od dubna do října pravidelnou linkovou dopravou z Brna Bystrce do Veverské Bítýšky. Plavba je asi 10 kilometrů dlouhá a lze ji zdolat už za 70 minut.

Vlastním autem?

Mít vlastní automobil v Brně je fajn! Tedy alespoň do doby, kdy je kde zaparkovat nebo když není potřeba platit drahé auto pojištění. V těch dalších případech se vyplatí spíše jezdit taxíkem či MHD.

Mačkáte se v MHD?

Jezdit městskou hromadnou dopravou není k zahození. Hezky tělo na tělo tam navážete spoustu nových kontaktů…nejedna láska vznikla zrovna v autobuse. Avšak lidé, kteří mají rádi svůj prostor a celkovému ruchu lidí se vyhýbají, spíše upřednostní komfortní interiér vozidla.

Taxíkem?

Že kolo nemáte a parníkem se nedostanete úplně všude? V tom případě si naskočte do Lido taxi Brno, které vás v Brně zaveze všude tam, kde potřebujete. Taxi je opravdu pro všechny, nabízí jízdu seniorům, studentům i milovníkům domácích mazlíčků. Vyzkoušet můžete také služeb City taxi Brno, které nabízí vozy vyšší kvality.

A jak se v Brně přepravujete vy?

Blog: Cesty Českem
Názory k zápisku: zatím žádné
13.2.2017 07:03
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 12.51
Co je to karma a jak funguje?


Diskuse k zápisku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky

TOPlist