nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Další příspěvky: « 7 / 185 »nejnovější 1 ··· 3 ··· 5 6 [7] 8 9 ··· 96 ··· 185


Kam v Dráždaněch? Co vidět? Primark, ZOO a mnoho dalšího

Německé město, z centra Prahy vzdálené zhruba 146 Km. Jedná se o hlavní město Saska s počtem obyvatel 530.000. Hromadnou dopravou se do Drážďan lze z Prahy dostat do 2 hodin přímým spojem. Interval a možnosti dopravy jsou rozmanité (Flixbus, České Dráhy, H+S BUSSI s.r.o. aj.)
8.3.2018

Sponzorované odkazy:


Nevíte, kam letos na dovolenou? Vydejte se do zeleného ráje na ostrov Korfu

Zeleným rájem se velmi často nazývá řecký ostrov Korfu. Nádherné olivové háje střídají husté lesy plné příjemně vonících eukalyptů a vznosných cypřišů. Tato zeleň krásně kontrastuje s tyrkysovou barvou moře, které lemuje ostrovní pevninu. Označení perla Jónského moře si Korfu zcela jistě zaslouží. Naprosto oprávněně patří mezi jednu z nejoblíbenějších prázdninových destinací.
6.3.2018

Festival Kolem světa součástí souběhu FOR TRAVEL, FOR CARAVAN a FOR BOAT

Za dva dny s námi můžete objet celý svět! Součástí veletrhů bude letos totiž největší cestovatelský festival Kolem světa. Během dvou dní se představí téměř 50 cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů i poutníků, kteří prostřednictvím svých komentovaných projekcí navštíví země všech kontinentů.
5.3.2018

Bad Gastein a Grossarl – dvě lyžářská střediska v Rakousku

Gastein a Grossarl jsou dvě lyžařská střediska nacházející se pouze zhruba hodinu cesty od Salzburgu.
5.3.2018

Nemáte ještě naplánovanou letní dovolenou? Řecký ostrov Zakynthos splní vaše nejtajnější sny

Blízkost lokality, příznivé ceny, překrásné pláže a křišťálově čisté moře, to jsou hlavní důvody, proč si pro letošní dovolenou vybrat řecký ostrov Zakynthos. Vydejte na ostrov s Greece Tours.
9.2.2018

ČÍNSKY MÚR / Velká čínská zeď

Trúfnete si odhadnúť, koľko meria Čínsky múr? Určiť jeho vek? Poznáte tajomstvo jeho vzniku? Najzaujímavejšie miesta? Mýty a fakty?
Rubrika: Cestopisy
1.2.2018

Rýžové terasy v údolí Muong Hoa ve Vietnamu

Údolí Muong Hoa je destinací vyhledávanou všemi cestovateli, kteří se již nabažili exotického ruchu vietnamských měst a touží po klidnějších zážitcích. Údolí nacházející se necelých patnáct kilometrů od známého městečka SaPa nabízí dech beroucí scenérie, které se vám vryjí do paměti na hodně dlouho. Jejich hlavním prvkem jsou terasovitá rýžová pole, která jsou nejen krásná na pohled, ale symbolizují historii a kulturu Vietnamu tak, jako málo co jiného. Zařaďte proto toto údolí do plánu své příští cesty do exotiky, nebudete litovat.
30.1.2018

Fatra 12.-14. ledna 2018 s VHT / HT Projekt

Rádi chodíme po horách a rádi naši vášeň sdílíme s dalšími lidmi. Proto jsme v prosinci 2017 dali dohromady VHT / HT Projekt a následně 1. událost na facebook – víkendový výlet “Srdcem Malé Fatry”. Zájem daleko předčil naše očekávání a v pátek 12.1. navečer vyrazilo jak auto z Ostravy tak auto z Prahy – obě plné vášnivých horalů. K tomu ještě Eva s Jirkou z Přerova, kteří se dopravili po vlastní ose. Výsledek je 2 vedoucí + Fatra 12.-14. ledna y18Fatra 12.-14. ledna y1810 účastníků a to jsme museli ještě dost lidí odmítnout.
25.1.2018

Pět důvodů, proč navštívit Maltu!

Jaké jsou vaše plány na letošní rok a kam všude se chystáte? Pokud stále váháte, kam na letní dovolenou, prodloužený víkend po památkách nebo za studiem anglického jazyka, tak si rozhodně přečtěte tento článek, po kterém pro vás bude MALTA jasným cílem!
25.1.2018

Chcete si vychutnat krásy Řecka? Vydejte se na bájnou horu Olymp

Patříte mezi aktivní turisty, kteří chtějí skloubit koupání v moři s poznáváním? Skvělým tipem pro vaši odpočinkovou dovolenou je Olympská riviéra a zdejší letovisko Nei Pori. Vychutnáte si nejenom koupání v moři a pobyt na pláži, která se každoročně chlubí Modrou vlajkou Evropské unie za čistotu, ale zároveň se seznámíte s přírodou pevninského Řecka. Vždyť jak můžete lépe nasát atmosféru země, než výstupem na horu Olymp, tradiční symbol Řecka?
13.1.2018

Další příspěvky: « 7 / 185 »nejnovější 1 ··· 3 ··· 5 6 [7] 8 9 ··· 96 ··· 185


Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist