nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Další příspěvky: « 6 / 182 »nejnovější 1 ··· 3 4 5 [6] 7 8 ··· 94 ··· 182


Sportovní atrakce Kalymnosu - lezení

Je chrousBudete-li pobývat na ostrově Kos, dopřejte si lodní výlet na sousední Kalymnos. Určitě nebudete litovat. Půvabný ostrov Kalymnos, součást souostroví Dodekanesa, má členité pobřeží, které je po staletí využíváno pro získávání mořské houby. Houby z tohoto ostrova, které si turisté přivážejí z Řecka jako suvenýr, jsou díky své kvalitě vyhlášené. Pro místní představují jeden z tradičních zdrojů příjmů. Možná i díky tomu jsou na ostrově potápěčská centra, kam přijíždí zájemci z celého světa a samozřejmě také z ostrova Kos. t smrtelný nebo ne?
1.11.2017

Sponzorované odkazy:


Dovolená v České republice může trumfnout zahraniční pobyt

Možná přemítáte, kam vyrazit na dovolenou. Nemáte v záloze příliš velké finanční rezervy, a proto alternativa, že pojedete do zahraničí, jde stranou. Nestyďte se za to. U nás doma je krásně. V České republice se nachází spousta nádherných míst, které stojí za pozornost a návštěvu. Proto s klidem a lehkým srdcem opusťte plány na zahraniční dovolenou a přemýšlejte, kam vyrazit u nás.
30.10.2017

Do kterých měst se vydat, abyste si užili pravý adrenalin v luxusním kasinu?

Hazardní hry lákají mnoho dospělých a zamyslíme-li se, máme k nim blízko často už v dětském věku. Sázky typu: “Vsaď se o pět korun, že seskočím z tamté zídky!“ jsou zábavou sedmiletých dětí. Jestliže vám cit a chuť pro hazard zůstala do dospělosti a v online kasinech se tu a tam pohybujete, možná uvažujete o tom, že byste se vydali do některého reálného a tento zážitek spojili s týdenní dovolenou ve dvou. Nic tomu nebrání, stačí vědět, do kterého města, ve kterém státě se vypravit, abyste si užili vše, po čem sníte.
30.10.2017

Kredit 1400 Kč na ubytování a jízdenky za 1 Kč. Jak ušetřit pomocí internetových slev?

V dnešní době si cestovatelé nemohou stěžovat na málo možností. Technologie dospěly k tomu, že vyhledávání ubytování, letenek nebo jízdenek považujeme za naprosto samozřejmé zařizovat přes internet a ubývá situací, kdy je to potřeba řešit offline. To není žádnou novinkou. Jaké jsou ale možnosti, pokud chceme při cestování výrazně ušetřit? Na to jsme se zeptali Honzy Střálky, který provozuje kupónový portál PromoKupon.cz.
23.10.2017

SKOPELOS MALÝ OSTROV S ÚŽASNÝMI PLÁŽEMI

Ostrov Skopelos zpopularizoval především slavný muzikál Mamma Mia, který se tu před léty natáčel. Přes nádherné pláže a neporušenou přírodu ostrov přesto ještě není cílem masové turistiky, ostatně tu není ani letiště. Turisté přilétají na ostrov Skiathos, odkud se dopravují na Skopelos lodí. Ostrov Skopelos, součást souostroví Sporady, má rozlohu jen 96 km² a trvale tu ve stejnojmenném hlavním městě a dalších dvou obcích Neo Klima a Glossa žije asi 5000 obyvatel. Pokud vás zaujal půvabný bílý kostelík na skále v závěrečné scéně Mamma Mia!, můžete si výstup vyzkoušet na vlastní kůži. Jedná se o kostelík Agios Ioannis na severovýchodě ostrova.
13.10.2017

7 důvodů, proč si vybrat dovolenou v Bibione

Hledáte rodinnou dovolenou, která by uspokojila sportovně zaměřeného manžela, ženu toužící po klidu, pubertální nebo naopak předškolní potomky a nebyla příliš akční ani pro prarodiče? Severoitalské Bibione je destinací, která splní nároky všech členů rodiny. Proč se do Bibione vydat?
Rubrika: Cestopisy
25.9.2017

Karlovy Vary – místo, kde si odpočine vaše tělo i mysl

Karlovy Vary jsou nejznámějším lázeňským městem v České republice. Ročně sem zavítají stovky tisíc hostů, aby zde podstoupily léčebné procedury. Tamní hotely a lázně jich nabízejí nepřeberné množství, přičemž se využívají teplé karlovarské prameny. Na jaké druhy léčeb a wellness se zde můžete těšit?
25.9.2017

Netradiční dovolená na palubě jachty

Zkuste zažít dovolenou trochu jinak. Představte si, jak se plavíte na širém moři se svou drahou polovičkou nebo přáteli. Popíjíte šampaňské, kdykoliv chcete, můžete rovnou z postele skočit šipku do průzračné mořské hladiny. No není to romantika? A přitom vůbec není složité si takovou dovolenou splnit.
22.9.2017

Jak získat vízum do Austrálie

Pro vstup a pobyt na území Austrálie potřebujete povolení neboli vízum. Víza se liší dle účelu a délky vaší cesty a rozlišují se na turistická, studijní, pracovní, tranzitní případně další typy víz. Níže naleznete potřebné informace o nejběžnějších typech. Případné další potřebné informace naleznete na webu australského Ministerstva pro ochranu hranic a imigraci.
5.9.2017

Jak v přírodě třídit odpad?

Člověk, který se chce chovat zodpovědně k přírodě, se ani během výletu daleko od kontejnerů nenechá odradit od třídění odpadu. Když se trochu zamyslíte, ještě než opustíte domov, uvidíte, že je to vlastně docela snadné. Než se vydáte na túru, rozmyslete, co si s sebou vezmete za potraviny. Pokud použijete selský rozum, ihned vás napadne, že dobrou volbou nebudou například nápoje ve skleněných lahvích. Sklo je těžké a v přírodě by se rozkládalo tisíce let. Přece jej nechcete nosit celou dobu s sebou, že?
5.9.2017

Další příspěvky: « 6 / 182 »nejnovější 1 ··· 3 4 5 [6] 7 8 ··· 94 ··· 182


Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist