nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Další příspěvky: « 8 / 183 »nejnovější 1 ··· 4 ··· 6 7 [8] 9 10 ··· 95 ··· 183


Řecko – biotop vzácných živočichů

Řecko je plné přírodních krás a zajímavostí. Největší předností Řecka je samozřejmě členité pobřeží, dlouhé téměř 14.000 km, kouzlo mají ale i dramatické hory, úrodná údolí s olivovníky a možná překvapivě také   vzácné živočišné druhy. Dovolená v Řecku a na řeckých ostrovech je skvělou příležitostí pro jejich poznávání. Prostě si vyberte ubytování v Řecku na místě, které je zajímavé právě pro vás.
1.9.2017

Sponzorované odkazy:


Triky kasín

1.9.2017

Lákají vás skály tyčící se do výšky? Vaším spojencem se stane horolezecké lano

Fascinuje vás pohled do výšky? Nemůžete se odtrhnout od skal, které na svých toulkách přírodou potkáváte? Očarovala vás jejich krása, rádi byste je pokořili a přitom se jich zároveň trochu bojíte? Odhoďte strach. Nikdy není pozdě začít lézt. Spousta lidí našla svého koníčka – horolezectví i v pozdějším věku. Nemusíte být horolezcem od časného mládí…
Rubrika: Cestopisy
31.8.2017

Čtěte recenze hotelů od reálných cestovatelů

Každý volí svojí letní dovolenou trochu odlišným způsobem. Někdo se zaměří na krásně vypadající katalogové fotografie a přidružené informace. Tato cesta však nemusí být stoprocentní a mnohdy končí rozčarováním, když vás ubytují v pokoji, jenž neodpovídá tomu na fotce.
Rubrika: Cestopisy
14.8.2017

Rodinné penziony vám nabídnou ubytování doslova na míru

Chystáte se na dovolenou po Čechách na vlastní pěst a přemýšlíte o tom, kde a jak se ubytovat? Pokud nejste mladí dobrodruzi, kteří chtějí za každou cenu ušetřit a je jim jedno kde spí, hlavně když spí, dobrou volbou jsou penziony. Na spaní pod širákem už totiž máte staré kosti a vyhazovat spoustu peněz za ubytování v luxusním hotelu se vám nejspíše také nechce. Pak zůstávají právě penziony.
11.8.2017

Jaká je nejlepší lokalita v České republice pro rodinnou dovolenou? Vedou jižní Čechy, Šumava a Krkonoše

V posledních letech se objevuje trend trávit dovolenou v České republice. O návštěvy českých měst i dalších lokalit je velký zájem. Lidé s potěšením objevují krásy své vlasti. Mnoho z nich také překvapeně přiznává, že vůbec nevěděli, kolik pěkných, turisticky atraktivních míst se u nás skrývá. Pocítí ještě větší touhu dál objevovat. Které lokality u nás patří mezi nejoblíbenější?
7.8.2017

Navštivte ostrov Délos, rušné obchodní centrum z antických dob

Délos, neobydlený ostrov, který bičuji vlny Egejského moře. Pro milovníky historie oáza. Najdete zde obrovské množství archeologických pokladů. Kousek zdánlivě nehostinné pevniny v Řecku se kdysi stal dějištěm legendárního příběhu o krásné titánce Letó, kterou svedl sám velký bůh Zeus.
2.8.2017

Zapomeňte na velké hotely, vyberte si dovolenou v hezkém rodinném penzionu

Ohlédnete se za obřím hotelem. Našli jste tu sice veškerý komfort, který si můžete přát, ale srdce vám zde nějak nezůstalo. Ano, bylo to pěkné, dobře se o mne starali, nic mi nechybělo, odpovíte přesvědčivě na otázku, jaký jste měli pobyt. Osobní vzpomínky, které by vás hřály u srdce, ale nemáte žádné, bohužel. U malého penzionu je to jiné.
1.8.2017

Kavkazská kuchyně v okolí Lipna. Gurmánství v nádherném prostředí!

Z této kuchyně přímo dýchá kavkazská exotika, navíc patří mezi nejstarší na světě a nabízí kolem 2000 pokrmů. Očekávat můžete opravdu mnoho koření a jedinečných bylinek.
1.8.2017

Pojďte navštívit historii jihočeského baroka do hotelu Boží oko

Láká vás jihočeská krajina a okolí Českých Budějovic? Neopomeňte návštěvu malebné vísky Malé Chrášťany u obce Sedlec. Jednak krásně završíte náročné putování na kole či během túry, pak zde můžete složit hlavu i znavené údy v historické budově zrenovované na wellness hotel. Je vůbec možné z barokního stavení z poloviny 19. století citlivě vystavět penzion?
31.7.2017

Další příspěvky: « 8 / 183 »nejnovější 1 ··· 4 ··· 6 7 [8] 9 10 ··· 95 ··· 183


Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist