nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Další příspěvky: « 2 / 177 »nejnovější 1 [2] 3 4 ··· 89 ··· 177


7 důvodů, proč si vybrat dovolenou v Bibione

Hledáte rodinnou dovolenou, která by uspokojila sportovně zaměřeného manžela, ženu toužící po klidu, pubertální nebo naopak předškolní potomky a nebyla příliš akční ani pro prarodiče? Severoitalské Bibione je destinací, která splní nároky všech členů rodiny. Proč se do Bibione vydat?
Rubrika: Cestopisy
pondělí 25.9.

Sponzorované odkazy:


Karlovy Vary – místo, kde si odpočine vaše tělo i mysl

Karlovy Vary jsou nejznámějším lázeňským městem v České republice. Ročně sem zavítají stovky tisíc hostů, aby zde podstoupily léčebné procedury. Tamní hotely a lázně jich nabízejí nepřeberné množství, přičemž se využívají teplé karlovarské prameny. Na jaké druhy léčeb a wellness se zde můžete těšit?
pondělí 25.9.

Netradiční dovolená na palubě jachty

Zkuste zažít dovolenou trochu jinak. Představte si, jak se plavíte na širém moři se svou drahou polovičkou nebo přáteli. Popíjíte šampaňské, kdykoliv chcete, můžete rovnou z postele skočit šipku do průzračné mořské hladiny. No není to romantika? A přitom vůbec není složité si takovou dovolenou splnit.
pátek 22.9.

Jak získat vízum do Austrálie

Pro vstup a pobyt na území Austrálie potřebujete povolení neboli vízum. Víza se liší dle účelu a délky vaší cesty a rozlišují se na turistická, studijní, pracovní, tranzitní případně další typy víz. Níže naleznete potřebné informace o nejběžnějších typech. Případné další potřebné informace naleznete na webu australského Ministerstva pro ochranu hranic a imigraci.
úterý 5.9.

Jak v přírodě třídit odpad?

Člověk, který se chce chovat zodpovědně k přírodě, se ani během výletu daleko od kontejnerů nenechá odradit od třídění odpadu. Když se trochu zamyslíte, ještě než opustíte domov, uvidíte, že je to vlastně docela snadné. Než se vydáte na túru, rozmyslete, co si s sebou vezmete za potraviny. Pokud použijete selský rozum, ihned vás napadne, že dobrou volbou nebudou například nápoje ve skleněných lahvích. Sklo je těžké a v přírodě by se rozkládalo tisíce let. Přece jej nechcete nosit celou dobu s sebou, že?
úterý 5.9.

Řecko – biotop vzácných živočichů

Řecko je plné přírodních krás a zajímavostí. Největší předností Řecka je samozřejmě členité pobřeží, dlouhé téměř 14.000 km, kouzlo mají ale i dramatické hory, úrodná údolí s olivovníky a možná překvapivě také   vzácné živočišné druhy. Dovolená v Řecku a na řeckých ostrovech je skvělou příležitostí pro jejich poznávání. Prostě si vyberte ubytování v Řecku na místě, které je zajímavé právě pro vás.
1.9.2017

Triky kasín

1.9.2017

Lákají vás skály tyčící se do výšky? Vaším spojencem se stane horolezecké lano

Fascinuje vás pohled do výšky? Nemůžete se odtrhnout od skal, které na svých toulkách přírodou potkáváte? Očarovala vás jejich krása, rádi byste je pokořili a přitom se jich zároveň trochu bojíte? Odhoďte strach. Nikdy není pozdě začít lézt. Spousta lidí našla svého koníčka – horolezectví i v pozdějším věku. Nemusíte být horolezcem od časného mládí…
Rubrika: Cestopisy
31.8.2017

Čtěte recenze hotelů od reálných cestovatelů

Každý volí svojí letní dovolenou trochu odlišným způsobem. Někdo se zaměří na krásně vypadající katalogové fotografie a přidružené informace. Tato cesta však nemusí být stoprocentní a mnohdy končí rozčarováním, když vás ubytují v pokoji, jenž neodpovídá tomu na fotce.
Rubrika: Cestopisy
14.8.2017

Rodinné penziony vám nabídnou ubytování doslova na míru

Chystáte se na dovolenou po Čechách na vlastní pěst a přemýšlíte o tom, kde a jak se ubytovat? Pokud nejste mladí dobrodruzi, kteří chtějí za každou cenu ušetřit a je jim jedno kde spí, hlavně když spí, dobrou volbou jsou penziony. Na spaní pod širákem už totiž máte staré kosti a vyhazovat spoustu peněz za ubytování v luxusním hotelu se vám nejspíše také nechce. Pak zůstávají právě penziony.
11.8.2017

Jaká je nejlepší lokalita v České republice pro rodinnou dovolenou? Vedou jižní Čechy, Šumava a Krkonoše

V posledních letech se objevuje trend trávit dovolenou v České republice. O návštěvy českých měst i dalších lokalit je velký zájem. Lidé s potěšením objevují krásy své vlasti. Mnoho z nich také překvapeně přiznává, že vůbec nevěděli, kolik pěkných, turisticky atraktivních míst se u nás skrývá. Pocítí ještě větší touhu dál objevovat. Které lokality u nás patří mezi nejoblíbenější?
7.8.2017

Navštivte ostrov Délos, rušné obchodní centrum z antických dob

Délos, neobydlený ostrov, který bičuji vlny Egejského moře. Pro milovníky historie oáza. Najdete zde obrovské množství archeologických pokladů. Kousek zdánlivě nehostinné pevniny v Řecku se kdysi stal dějištěm legendárního příběhu o krásné titánce Letó, kterou svedl sám velký bůh Zeus.
2.8.2017

Další příspěvky: « 2 / 177 »nejnovější 1 [2] 3 4 ··· 89 ··· 177


Kréta Korfu Kos Lefkada Mykonos Rhodos Santorini Karpathos
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist