nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Další příspěvky: « 8 / 182 »nejnovější 1 ··· 4 ··· 6 7 [8] 9 10 ··· 95 ··· 182


5 důvodů, proč letos zapomenout na dovolenou u moře a zůstat v Čechách

Podobá se vaše dovolená v zahraničí u moře zlému snu? Jezdíte s rodinou každoročně stovky, ba tisíce kilometrů za slanou vodou jenom proto, že vás k tomu manžel/manželka a děti ukecají? Vy chcete mít klid, a tak jim raději ustoupíte? Každý není nadšený z představy, že se bude týden či čtrnáct dní povalovat na ručníku v horkém písku, kolem hlava na hlavě a nikde stín. Dovolená ale může vypadat i jinak
31.7.2017

Sponzorované odkazy:


5 úžasných evropských pláží, které možná neznáte

Dovolená u moře, kdo by jí odolal? Ale ne všichni mají nazbyt tolik peněz, aby mohli cestovat po Karibiku či jiné exotické oblasti s vyhlášenými plážemi. O to potěšující je fakt, že se se v Evropě nachází víc než dost konkurenceschopných alternativ. Chcete-li si užít báječnou dovolenou i bez nutnosti cestování přes půl světa, inspirujte se následujícím přehledem!
31.7.2017

Jak vybrat správné psí krmivo?

Zdravý a spokojený pejsek je snem každého majitele. Ne všichni však vědí, že správná péče o naše čtyřnohé přátele začíná u investice do kvalitního krmení. Stejně jako lidské, i psí zdraví závisí na tom, zda se tělu dostává všech důležitých látek, tedy vitamínů a minerálů, které přispívají ke správnému fungování organismu. Přečtěte si, proč je nejlepší při výběru vsadit na severskou kvalitu…
Rubrika: Cestopisy
17.7.2017

Vyměňte zahraniční dovolenou za objevování krás České republiky

Ještě jste se nerozhodli, kam pojedete letos na dovolenou? Rozhodně se za to nemusíte stydět. Existuje docela velká skupina lidí, která s dovolenou váhá. Například proto, že potřebují dodělat nějaké zakázky, čekají na správný okamžik, až budou mít méně práce, nebo prostě neradi všechno plánují a milují adrenalin z rozhodnutí na poslední chvíli. Pokud váháte, zkuste letos vyměnit zahraničí za Českou republiku.
Rubrika: Cestopisy
14.7.2017

Výstup na Kilimanjaro - jak je obtížný a co vás čeká po cestě?

14.7.2017

Jak si vybrat správný autokemp

Výběr dobrého autokempu je pro úspěch vaší dovolené důležitá záležitost. V případě špatného rozhodnutí hrozí, že budou hezké chvilky narušeny nepříjemnostmi, jež vám mohou pokazit celý pobyt. Proto dnes probereme několik bodů, nad kterými byste měli popřemýšlet, než se rozhodnete vyrazit do vámi vybraného autokempu.
14.7.2017

Vyzkoušejte potápění v Řecku!

Chystáte se na dovolenou do Řecka? Pevnina i ostrovy této středomořské země nabízejí nádherné a velmi členité pobřeží. Byla proto velká škoda trávit svoji řeckou dovolenou jenom poleháváním pod slunečníkem a několika tempy v teploučké vodě. Seberte odvahu a vyzkoušejte potápění. Získáte jedinečnou příležitost poznat krásu řeckého pobřeží i pod mořskou hladinou.
14.7.2017

Přemýšlíte, kde se letos vydat na dovolenou? Což takhle Maledivy, které nabízí luxusní hotely

I když je teprve únor, spousta z nás již nyní přemýšlí, do které země se vydáme na dovolenou. Jestliže máte rádi teplo, vodu, soukromí a rádi se podíváte do dálek, vyzkoušejte luxusní dovolenou na Maledivách. Tady je možná luxusní dovolená v mnoha hotelech, které vám nabídnou dovolenou na míru a se kterou budete plně spokojeni.
14.7.2017

Rhodos – ostrov slunce

Největší dodekanéský ostrov Rhodos své návštěvníky rozhodně nezklame. Na své si tu přijdou jak vyznavači plážové rekreace, tak milovníci historie, ale i sportovně založení klienti, kteří plánují aktivní dovolenou. Na ostrově panuje krásné počasí od poloviny dubna do začátku listopadu, více než tři sta dní v roce je slunečných. Nejlepší je ovšem pobyt koncem září, kdy je moře krásně vyhřáté, už tu není tolik lidí jako v plné sezoně a dají se podnikat zajímavé výlety.
14.7.2017

Cestujte jinak, s Low cost race!

Chtěli byste si někdy zkusit procestovat Evropu a neutratit ani korunu? Chtěli byste poznat pravou náturu místních a získat zážitky na celý život? Dokážete si poradit v každé situaci a ještě k tomu plnit absurdní výzvy organizátorů? Jestli ano, tak právě Low cost race by neměl uniknout vaší pozornosti. Jedná se o závod, jenž nesvazuje, ale osvobozuje. Samotný zakladatel závodu, Milan Škoda, tvrdí, že jde hlavně o to se nebát a komunikovat.
14.7.2017

Další příspěvky: « 8 / 182 »nejnovější 1 ··· 4 ··· 6 7 [8] 9 10 ··· 95 ··· 182


Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist