nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Další příspěvky: « 5 / 178 »nejnovější 1 2 3 4 [5] 6 7 ··· 91 ··· 178


Ostrov Zakynthos, ráj želv a milovníků slunce

Oblíbenou dovolenkovou destinací je řecký ostrov Zakynthos. Slibuje svým návštěvníkům velkou porci slunce. Dokonce se o něm říká, že v celé oblasti Řecka, tedy pevninského Řecka i jeho ostrovů, má vůbec nejvíc slunečního svitu v roce. Nejspíš to bude pravda, takže pokud si k letní rekreaci vyberete právě tuto destinaci, určitě se vrátíte do bronzova opálení.
14.7.2017

Sponzorované odkazy:


Hudba a tanec tvoří bránu do srdcí Řeků

Dovolenkové cesty jsou spojené s poznáváním nové kultury. Cesta do Řecka se stává jedinečnou příležitostí užít si pohostinnou náruč této slunné země a jejích obyvatel. Místní folklór je branou k srdcím Řeků. Otevřete se jeho vlivu a nechte se unášet tóny řecké hudby a zatočte se v rytmu národních tanců…
14.7.2017

Podmořský svět čeká na vás – zkušené potápěče i začátečníky

Korálové útesy, vraky potopených lodí, fantastický podmořský svět s delfíny, želvami, velrybami, mořskými houbami, rejnoky, barakudami nebo dokonce žraloky. Taková bohatství se nacházejí v hlubinách moří, která jsou potápěčům přístupná z různých částí kontinentů. Egypt, australský Velký bariérový útes, zátoka Maria la Gorda na Kubě, Maledivy, Belize, Cozumel, Havaj, Borneo nebo jihoafrický Durham, to jsou nejpopulárnější destinace pro podvodní pozorování života pod mořskou hladinou.
14.7.2017

Kam na letní rodinnou dovolenou

Pokud máte menší děti, na zahraniční pobyt jistě nepomýšlíte. Vsaďte na tuzemskou relaxaci a ubytujte se v penzionech, které jsou moderně vybavené a nacházejí se v blízkosti historických pokladů, přírodních pozoruhodností či atrakcí pro děti.

Rubrika: Cestopisy
14.7.2017

Skejtování má mnoho podob, v módě jsou nyní penny boardy

Kdo ze současných čtyřicátníků pamatuje předchůdce skateboardu z 80. let minulého století, může s nostalgií zavzpomínat na své mládí, když dnes vidí mládež prohánějící se na barevných penny boardech. Ergonomicky vyvážený plastový skateboard na čtyřech kolečkách, které nesou dvě osy, je současným trendem, jenž letí nejen u chlapců, ale i dívek.
Rubrika: O časopise
14.7.2017

Horké slunce, azurové moře a fantastická zmrzlina aneb lákadla benátské riviéry, kterým neodoláte

Rubrika: Zprávy
14.7.2017

Poznávejte krásná česká i moravská turistická místa

Spousta lidí jezdí za poznáním pravidelně do zahraničí a zanedbává toulky po nejrůznějších místech České republiky. Ano, i u nás se nabízí spousta pěkných míst, která stojí za návštěvu. A mnohdy nemusíte jezdit daleko, třeba jste ani nevěděli, že je máte téměř na dosah ruky – ušetříte čas i peníze.
14.7.2017

Dovolená vlastním autem: Nezapomeňte vybrat správný střešní nosič

Chystáte se na dovolenou vlastním vozem? Pokud ano, zcela jistě vám vrtá hlavou, jak do jeho interiéru vložíte veškeré potřebné vybavení. Ať už jedete na víkend anebo na týden, s největší pravděpodobností s sebou budete brát spousty oblečení, mnohdy i jídla a dalších pomůcek, jež se vám budou při pobytu více či méně hodit. Především rodiny s děti by potřebovaly doslova nafukovací auto, aby tam veškeré své věci jednotliví členové rodiny mohli uložit. Balení přitom nemusí být až tak náročné v případě, že máte střešní box, případně nosiče na kola nebo jiné pomůcky. My se zaměříme hlavně na klasické střešní nosiče, které jsou jakýmsi základem.
14.7.2017

Do Ameriky jedině letecky, je to levné a pohodlné!

14.7.2017

Dovolená v Krkonoších: Za zážitky a příjemným ubytováním v penzionech po celý rok

Upřednostňujete dovolenou v Čechách před zájezdy do zahraničí? Děláte dobře, i v tuzemsku se dají prožít krásné dny odpočinku. K největším lákadlům patří už tradičně Krkonoše, nejvyšší české pohoří. Skvělé je, že tamní penziony Krkonoše můžete využít po celý rok, nejen v zimních měsících.
14.7.2017

Další příspěvky: « 5 / 178 »nejnovější 1 2 3 4 [5] 6 7 ··· 91 ··· 178


Kréta Korfu Kos Lefkada Mykonos Rhodos Santorini Karpathos
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist