nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Další příspěvky: « 9 / 178 »nejnovější 1 ··· 4 ··· 7 8 [9] 10 11 ··· 93 ··· 178


SOUTĚSKA SAMARIA

Příjemným dobrodružstvím, které obohatí váš pobyt na Krétě, může být túra soutěskou Samaria. Leží na jihovýchodě ostrova a je součástí krétského Národního parku Samaria. Vydejte se tedy společně s námi obdivovat kouzlo přírody mezi skalami.

Rubrika: Tipy na cesty
9.11.2016

Sponzorované odkazy:


Magie

Černá magie působí na lidi jako magnet. Vždy se o ni zajímali a jistojistě se zajímat budou. Magie se obecně dělí na magii černou, která má uškodit konkrétnímu člověku a magii bílou, která se zabývá spíše léčitelstvím.

1.11.2016

Nejčastější příčiny dopravních nehod se mohou týkat i vás. Chraňte se

„Hlavně jeďte opatrně,” říkají rodiče svým dětem a po nějaké době i děti svým rodičům. Tuto větu si každý řidič za svůj život poslechne tisíckrát. Ale kdo ji bere opravdu vážně? Kdo se podle ní skutečně řídí? Statistiky nehodovosti ukazují, že pro mnoho řidičů jsou to jen prázdná slova. Minulý rok v České republice došlo k 93 067 bouračkám. A jaké byly důvody? Čtěte dál.

1.11.2016

Naplánujte si výlet do Prahy – za poznáním i zábavou

Praha, jakožto hlavní město České republiky, je vyhledávaným turistickým centrem. Pokud plánujete i vy několikadenní pobyt v tomto městě spojený s návštěvou tamějších památek, věřte, že bude co obdivovat, možností je spousta.

Rubrika: Tipy na cesty
30.10.2016

Kamencové jezero Chomutov

Kamencové jezero Chomutov o ploše bez mála 16 ha vzniklo zatopením dolů po těžbě kamence a síry. Místo je vhodné jak pro několikadenní rekreaci, tak krátkodobou návštěvu.

Rubrika: Tipy na cesty
24.10.2016

Zámek Valeč

Zámek Valeč, nacházející se ve stejnojmenné obci v Karlovarském kraji, kopíruje stavitelství z období vrcholného baroka s krajinným urbanismem. První písemná zmínka o zámku Valeč pochází z roku 1526 a je spojena se jménem Jakuba Kyšperského.

Rubrika: Tipy na cesty
19.10.2016

Výlet na Artušovo sedlo

Počasí nás dnes mile překvapuje. Oproti minulým chladným dnům, během nichž jsme i uprostřed srpna museli nosit teplé nepromokavé oblečení, můžeme po dlouhé době využít sluneční brýle, které jsme pro jistotu přibalili do krosny.

Rubrika: Cestopisy
17.10.2016

Plumlovská přehrada

Plumlovská přehrada vybudovaná na řece Hloučela, nacházející se 3 km západně od města Prostějov, je jednou z nejstarších přehradních nádrží na území České republiky.

Rubrika: Tipy na cesty
16.10.2016

Aquacentrum Agricola Jáchymov

Aquacentrum Agricola v Jáchymově nabízí vodní zábavu pro všechny věkové kategorie v jakémkoliv ročním období.

Rubrika: Tipy na cesty
5.10.2016

Dostat se na ostrov vyžaduje dobré načasování

Brzy ráno se vydáváme na autobus, jenž nás doveze ke Cramond Islandu, malému ostrůvku poblíž Edinburghu, na který se dá za příznivých podmínek dojít suchou nohou.

Rubrika: Cestopisy
2.10.2016

Další příspěvky: « 9 / 178 »nejnovější 1 ··· 4 ··· 7 8 [9] 10 11 ··· 93 ··· 178


Kréta Korfu Kos Lefkada Mykonos Rhodos Santorini Karpathos
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist