nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

V Mlékosrbech začala plážová sezona jako první v Evropě - zprávička

Plážovou sezonu letos slavnostně zahájili na koupališti v Mlékosrbech na Královéhradecku zřejmě jako vůbec první v schengenském prostoru. Nic nevadilo, že teplota klesla k minus sedmi stupňům Celsia a koupaliště pokrýval silný led. Tři odvážlivci se dokonce dírou vysekanou v ledu do mrazivé vody ponořili.

Zdroj: České noviny (cestování)

Předchozí zprávička: Nejvyšší umělý ledopád v České republice « (4.1.2009 09:11)
Další zprávička: Rakouský Alpenverein zlevnil » (5.1.2009 09:17)

4.1.2009 10:00

Sponzorované odkazy:

Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Nekuřácké restaurace
Cavex klub - specializovaná prodejna jeskyňářského vybavení Cestomaniak - cestovatelé online
Cestovní průvodce
Blizky Vychod
Další odkazy
outdoor

Specializujeme se pouze na outdoorové vybavení. Snažíme se držet maximum zboží skladem! Batohy, stany, spacáky, karimatky, nepromokavé bundy a další vybavení.

scout outdoor
Cestovatel.cz on Facebook

CYCLO

CYCLO

Ultralehká cyklistická větrovka pro aktivní pohyb.

525 Kč - detaily »

Sponzorované odkazy: Dovolená · Lipno · Ubytování Lipno · Biolampa, alkohol tester, masážní přístroje · nejkrásnější fotky z Čech ·
Teambuilding · Chorvatsko · Honza sport · Pronájem bytu Praha · Dovolená Itálie · Lipno ubytování · Bond, James Bond
TOPlist