nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

V Krkonoších roste sněhý hrad Harrachštejn - zprávička

V Harrachově vzniká obří sněhový hrad. Už teď je ale zřejmé, že zcela zastíní svého loňského předchůdce, který zimní tradici budování Harrachštejnu odstartoval. Hrad ze sněhových kvádrů by měl být dokončen behem prvního únorového týdne a má dosáhnout výšky okolo 13 metrů. Podzemím vede i třináctimetrový tunel, který se dá projet na lyžích, je tu i schodiště a hladomorna.

Program vyvrcholí 26. února velkým dobýváním hradu.

Zdroj: iDNES.cz

Předchozí zprávička: Tatrovácké muzeum v Kopřivnici vystavuje vraky « (30.1.2011 08:00)
Další zprávička: Čiernohronskej železničke pribudnú kilometre » (30.1.2011 16:00)

30.1.2011 10:15

Sponzorované odkazy:

Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Nekuřácké restaurace
Cavex klub - specializovaná prodejna jeskyňářského vybavení Cestomaniak - cestovatelé online
Cestovní průvodce
Blizky Vychod
Další odkazy
outdoor

Specializujeme se pouze na outdoorové vybavení. Snažíme se držet maximum zboží skladem! Batohy, stany, spacáky, karimatky, nepromokavé bundy a další vybavení.

scout outdoor
Cestovatel.cz on Facebook

CASTOR

CASTOR

Fleecová vesta.

1210 Kč - detaily »

Sponzorované odkazy: Dovolená · Lipno · Ubytování Lipno · Biolampa, alkohol tester, masážní přístroje · nejkrásnější fotky z Čech ·
Teambuilding · Chorvatsko · Honza sport · Pronájem bytu Praha · Dovolená Itálie · Lipno ubytování · Bond, James Bond
TOPlist