nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

ČSA budou od června létat na lince do Hanoje - zprávička

České aerolinie začnou na konci června přepravovat cestující do vietnamského hlavního města Hanoj. Linku budou provozovat s mírně upraveným letadlem Airbus A319, který je přitom určený hlavně na středně dlouhé tratě.

Novou linku má využívat především početná vietnamská komunita v Česku. ČSA chystají od června i nákladní linku. S pronajatým nákladním jumbem budou dvakrát týdně létat mezi Prahou, Hongkongem a Vietnamem. Nové spojení má přinést státním aerolinkám zisk v řádu desítek milionů korun ročně s nepříliš velkým rizikem. „Většina kapacity v letadle je už dopředu nasmlouvaná,“

Zdroj: Idnes.cz

Předchozí zprávička: V Brně proběhnou Nepálské dny « (27.1.2011 05:00)
Další zprávička: V Kutné Hoře otevřeli tajemnou kryptu v kostnici » (27.1.2011 08:00)

27.1.2011 05:30

Sponzorované odkazy:

Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Nekuřácké restaurace
Cavex klub - specializovaná prodejna jeskyňářského vybavení Cestomaniak - cestovatelé online
Cestovní průvodce
Blizky Vychod
Další odkazy
outdoor

Specializujeme se pouze na outdoorové vybavení. Snažíme se držet maximum zboží skladem! Batohy, stany, spacáky, karimatky, nepromokavé bundy a další vybavení.

scout outdoor
Cestovatel.cz on Facebook

TRAVEL

TRAVEL

Středně těžká prodloužená ponožka vhodná pro turistiku a lezení.

100 Kč - detaily »

Sponzorované odkazy: Dovolená · Lipno · Ubytování Lipno · Biolampa, alkohol tester, masážní přístroje · nejkrásnější fotky z Čech ·
Teambuilding · Chorvatsko · Honza sport · Pronájem bytu Praha · Dovolená Itálie · Lipno ubytování · Bond, James Bond
TOPlist