nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rubrika: Cestopisy


Stránkování: « 1 / 51 »nejnovější [1] 2 3 ··· 26 ··· 51 nejstarší


Jak vybrat správné psí krmivo?

Zdravý a spokojený pejsek je snem každého majitele. Ne všichni však vědí, že správná péče o naše čtyřnohé přátele začíná u investice do kvalitního krmení. Stejně jako lidské, i psí zdraví závisí na tom, zda se tělu dostává všech důležitých látek, tedy vitamínů a minerálů, které přispívají ke správnému fungování organismu. Přečtěte si, proč je nejlepší při výběru vsadit na severskou kvalitu…
Rubrika: Cestopisy
pondělí 17.7.

Reklama:


Vyměňte zahraniční dovolenou za objevování krás České republiky

Ještě jste se nerozhodli, kam pojedete letos na dovolenou? Rozhodně se za to nemusíte stydět. Existuje docela velká skupina lidí, která s dovolenou váhá. Například proto, že potřebují dodělat nějaké zakázky, čekají na správný okamžik, až budou mít méně práce, nebo prostě neradi všechno plánují a milují adrenalin z rozhodnutí na poslední chvíli. Pokud váháte, zkuste letos vyměnit zahraničí za Českou republiku.
Rubrika: Cestopisy
pátek 14.7.

Kam na letní rodinnou dovolenou

Pokud máte menší děti, na zahraniční pobyt jistě nepomýšlíte. Vsaďte na tuzemskou relaxaci a ubytujte se v penzionech, které jsou moderně vybavené a nacházejí se v blízkosti historických pokladů, přírodních pozoruhodností či atrakcí pro děti.

Rubrika: Cestopisy
pátek 14.7.

Ráj Windsurfingu: Kde vám v Řecku povane dobrý vítr?

Rubrika: Cestopisy
pátek 14.7.

5 víkendových pobytů, které byste si neměli nechat uniknout

I když nevlastníte chatu či chalupu, nemusíte sedět celé víkendy doma. Naopak můžete využít toho, že nejste vázaní k jednomu místu a každý víkend strávit v jiném koutě republiky. Víme, jaká místa byste měli navštívit.
Rubrika: Cestopisy
pátek 14.7.

Chystáte se pod stan? V tom případě budete myslet na účinnou impregnaci

Rubrika: Cestopisy
pátek 14.7.

Hledáme nové kolegy!

Navštivte sídlo bohů, bájnou horu Olymp

Rubrika: Cestopisy
pátek 14.7.

Benátský karneval, okamžik kdy se žebrák stává králem a král žebrákem

Všude kolem vás panuje velice uvolněná atmosféra. Co chvíli vám přistane na hlavě barevná konfeta. Tlačíte se mezi spoustou lidí, ale teď vám to nevadí. Vítejte na romantickém víkendu v Benátkách, kdy vrcholí zdejší tradiční karneval.
Rubrika: Cestopisy
21.2.2017

Jak jednoduše najít ubytování

Valná většina cestovatelů hledá penzion nebo hotel přes internet. I když specializované portály na ubytování rozhodně celý proces urychlí, existuje ještě jednodušší způsob. Představte si, že hledáním strávíte jen dvě minuty. Vyplníte termín, lokalitu a požadavky ve speciálním formuláři a konkrétní nabídky vám přijdou do emailu samy.
Rubrika: Cestopisy
20.2.2017

Návštěva Mnišského státu Athos: Ženám vstup zakázán

Pokud chcete opravdu poznat Řecko a všechny jeho krásy, určitě byste neměli vynechat poloostrov Athos. Je pravdou, že v porovnání s většími turistickými trháky pevninského Řecka i jeho ostrovů bývá trochu opomíjený, ale to nic nemění na skutečnosti, že jde o krásnou část země, kterou stojí za to navštívit. Mnišská republika Athos je navíc tak trochu záhadná a o to lákavější.
Rubrika: Cestopisy
15.2.2017

Golf na Peloponesu: Na dovolené můžete do sportu zapojit i rodinu

Odpalování míčků do jamek se pro spoustu lidí stalo vášní, od které si nechtějí odpočinout ani na dovolené. Proto při výběru dovolenkové destinace hledají takovou, kde by se mohli oddat chození po greenu. Možnosti jsou stále širší. Chcete-li spojit koupání v teplém moři, slunění na pláži, pochutnání na vynikající kuchyni a příjemnou relaxaci se zlepšováním golfového handicapu, vynikající destinací pro výběr dovolené je Pelopones.
Rubrika: Cestopisy
Názory k článku: zatím žádné
25.1.2017

Ohio, mé vzpomínky na Ameriku

Rubrika: Cestopisy
10.1.2017

Stránkování: « 1 / 51 »nejnovější [1] 2 3 ··· 26 ··· 51 nejstarší


Kréta Korfu Kos Lefkada Mykonos Rhodos Santorini Karpathos
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist