nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Diskuse: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu.

Fórum: Dopravci a cestovky

Počet příspěvků v diskusi celkem 10 (poslední 28.4. 10:03)

Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu. | Gabi F.
22.7.2011 16:02 | Reagovat | Sbalit

Zdravím! Po otřesné zkušenosti varuji ostatní potenciální zákazníky této cestovní kanceláře (proti ní nic nemám, ostatní průvodci jsou fajn a profesionálové) před průvodcem po Anglii panem Martinem Berkou. Je zcela neprofesionální, chová se nevhodně nejen ke starším klientům, ale zcela nesmyslně šikanuje všechny. Co hůř, okrátá klienty o peníze na vstupném do památek. Neposkytuje základní průvodcovský servis a celkově znepříjemnil celou dovolenou. Pozor na něj, přijedete znechucení..

Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu - reakce | Merhautová P.
5.8.2011 16:26 | Reagovat | Sbalit

Dobrý den, tak mi to nějak nedá a nemohu jinak, než reagovat a sdělit své zkušenosti s cestovní kanceláří Rialto a jejími externími pracovníky. Není tomu ještě ani týden, co jsme se s manželem vrátili z poznávacího zájezdu „Londýn a jihovýchodní Anglie“. S cestovní kanceláří máme prozatím výborné zkušenosti a byli jsme velmi rádi, když jsme se opětovně setkali s panem průvodcem Berkou.(První setkání rok 2008) Je to středoškolský učitel, pro něhož je historie vášní. Jeho znalosti a výklad, informace o dané památce či oblasti a to i velmi aktuální jsou neskutečné. Naše zkušenost je zcela opačná. Díky panu Mgr. Berkovi jsme ušetřili zhruba 25 liber na vstupech, díky skupinovým slevám aj. Myslíme si,že se našemu zájezdu věnoval nad rámec svých povinností. Přičítala jsem to jeho učitelské praxi. Zvolit si individuální plán, nebylo v žádném případě přítěží. S manželem velmi rádi cestujeme a s pár průvodci jsme se již setkali. Při loučení na letišti, kde naše skupina cca 9 lidí odlétala se s každým osobně rozloučil a pokračoval s ostatními členy zájezdu do ČR autobusem.Samoz­řejmostí byla i kontrolní SMS po příletu do Brna. A těsně před našim odloučením na letišti od ostatních cestujících sklidil velký potlesk…

Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu - reakce | Jaroslav K
2.11.2013 18:36 | Reagovat | Sbalit

Byl jsem v tomto termínu také na zájezdě se svou manželkou a musím všechny pozitiva na pana Berku potvrdit. Byli jsme s s CK Rialto již 5× na poznávačce a všichni průvodci byli na úrovni. V roce 2014 hodláme opět využít jejich služby.

Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu - reakce | Martin Houserek
28.4. 10:03 | Reagovat | Sbalit

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jestli nemáte na pana Berku telefonní kontakt? Rád bych s ním probral nabídku spolupráce, ale telefon na něj nikde nemohu najít. Pokud můžete, pošlete mi, prosím, jeho číslo na mail houserek (at) sez­nam.cz Předem mockrát děkuji.

Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu. | Martina Š.
9.8.2011 21:49 | Reagovat | Sbalit

Dobrý den, obvykle nemám potřebu vypisovat se na různých diskuzích, ale příspěvek od Gabi F. mne přinutil napsat pár řádků. Před týdnem jsem měla tu čest zúčastnit se poznávacího zájezdu „Londýn a krásy jihovýchodní Anglie“ pořádaného cestovní kanceláří RIALTO, kde nám dělal průvodce právě pan Martin Berka. Musím konstatovat, že to byl nádherný zážitek a velkou měrou se na tom přičinil právě náš průvodce, který se nám maximálně věnoval. S obviněním, že okrádá klienty se už vůbec nemůžu ztotožnit, já mám zkušenost právě opačnou, a to že se nám snažil vždy nějakou tu libru ušetřit na různých skupinových slevách, atp.

Abych to shrnula, já jsem se vrátila nadšená a můžu jen doporučit, jak CK RIALTO, tak průvodce Martina Berku.

Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu. | Anonym
26.5.2013 18:40 | Reagovat | Sbalit

Dobrý den, právě jsem se vrátila z Paříže, kde nás provázel právě pan Martin Berka a nemůžu proti němu říct půl slova NAOPAK, díky jeho výkladům a péči jsem si zájezd maximálně užila a mohu tohoto průvodce jen a jen doporučit!!!

Jak se mýlíte ani nevíte | Jana M.
4.6.2012 20:16 | Reagovat | Sbalit

No tak nevím jestli se člověk může za pár let tolik změnit, ale já po zkušenosti s panem průvodcem Martinem Berkou z května 2009 Londýn – rodloužený víkend mohu prohlásit toto, a velmi by mě mrzelo, pokud by vůbec bylo možné, aby jeden až o tolik obrátil. Ale učitele zas tolik neznám. Spíš je mi líto že každý kdo není trochu samostatný, a ochotný cestovat ve skupině 25 až 35 i víc lidí a fungovat spolu s nimi, si může otevírat ústa a křivě obviňovat profesionála, jakých by mělo být jen víc a víc, zvláště když ty ženské co jsem později zažila, si u mě udělaly tak špatný obrázek. Pokud si někdo mladý kdo nejeví zájem ani o jazyk té země myslí, že to nadežene přemrštěným sebevědomím, nespoluprací a špiněním zodpovědné osoby za zájezd, narazí. Mám o to větší pochopení pro babičky, které za minulé doby nemohly cestovat ani se naučit západní jazyky, a ani se ve světě pak neumí tak otáčet, než ty mladé drzoně. K věci. Jde o nedostižného po všech stránkách, odborné, organizační, charakterové, průvodce s přirozenou autoritou, s kterým by se 99% průvodkyň, které jsem zažila a to včetně vyhlášené cestovky Rialto a Vsacan, vůbec nemohlo rovnat. Zvlášť z lidského hlediska se projevily jako neskutečné ropuchy a zakomplexované, se sebou nespokojené, nevyrovnané, slabé persony. Možná že mají odbornost, ale nic neomlouvá neprofesionalitou danou řadu jejich nelogických animozit a inzultů a to prosím napříč celým spektrem klientů ať mladých, starých, žen, mužů, v páru, nebo i skupin studentů, to snad přinesla pouze tato bláznivá doba. A vše jim to prošlo. Právě proto lituji, že jsem pana průvodce Martina Berku nechytla právě ve Francii nebo prostě kdekoli jinde, protože vůbec není pravda že by se nestaral o ty slabší babičky, které taky chtěly s námi do Londýna. Naopak nasměroval s prominutím i na každou toaletu, v pravidelných intervalech 2,5 až 3 hodiny, kde mohl tam nás protlačil levněji, tok informací kterými oplýval byl limitován pouze časem, nikolivěk a nikdy ne neochotou nebo neschopností. Absolutně nikde jsem neměla tak dobrý pocit zabezpečení, informovanosti o každém bodu a okamžiku zájezdu, jako s ním. Bohužel nikde nenaleznete plán zájezdů, které bude průvodcovat, osobně se po takových zájezdech pídím a nenalézám, cestovky to nejsou ochotny sdělovat, protože prostě vědí, že s těmi jejich namyšlenými čúzami by potom nikdo nechtěl jet. Zkazí Vám to dovolenku. Proto nevycházím z úžasu, jak se tady paní G. projevila a vyjádřila. Protože myslím že tím prohlášením ho moc a moc poškodila a nebylo to hezké. Nevím co se tam stalo, ale spíš mi příjde chyba na přijímači, né ve vysílači pana Berky. Toto přesně ukazuje, jak je těžké vyhovět a pracovat s lidmi. Naopak průvodci co se kontaktu co možná nejvíc vyhýbají, těm málokdo něco vytkne. To ale vůbec neznamená že hodně nepokazí, a že by si na ně někdo neměl stěžovat. Ale právě že to lidem ani nestojí za to, dávat do pořádku, co by vyžadovalo neskutečné úsilí a přerod celé společnosti. Škoda mluvit. Na mladíkovi, kterému mnozí nesahají ani po nehet malíčku u nohy, si pak v domácím prostředí internetu zchladí žáhu kdejaká nula. Tak asi tolik a mrzí mě že po letech „hledání“ narazím na takový nesmysl, a nebudu mlčet. Krucinál!!! Jana M.

Re: Jak se mýlíte ani nevíte | Susan P.
12.7.2012 10:23 | Reagovat | Sbalit

Dobrý den všem. Reaguji na reakce k zájezdům s panem průvodcem Martinem Berkou: Úžasný člověk, který své práci rozumí, který ví, o čem mluví, byla jsem s maminkou minulý týden na zájezdě v Čechách a Drážďanech, pan Berka svým přístupem velice přispěl k naší spokojenosti. Věnoval se nám od A až do Z. Lidskost a pomoc starým lidem, prostě vše, včetně úspory peněz. A to není jen můj názor. TAKŽE OBROVSKÁ JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU!!!!!!!

Re: Jak se mýlíte ani nevíte | Petr O.
2.11.2012 08:50 | Reagovat | Sbalit

Milá paní Jano, jako stálý klient CK Rialto jsem s nimi projezdil už nejednu sezónu a ani jednu z průvodkyň, které jsem zažil, bych nikdy nemohl označit za namyšlenou čůzu. Jak si něco takového můžete vůbec dovolit? Vždy bylo vše v klidu a s úsměvem. Vůbec tímto nechci snižovat kvality pana Berky, ale nelze, než abych reagoval a bránil všechny paní a slečny, se kterými jsem měl možnost jet. Jen tak dále, milé paní průvodkyně, a nenechte se odradit paní Janou, která by to zřejmě vše zvládla lépe. Já vám všem držím palce, protože to, s čím jsem se zatím z vaší strany setkal, se mi moc líbilo.

pozor na falešnou Kubíčkovou | Jaroslav Komárek
25.12.2013 16:11 | Reagovat | Sbalit

Miloslava Kubíčková – neschopná a falešná průvodkyně, varuji všechny, kteří usednete s touto ženou do autobusu. Jedná se o jednoho z nejfalešnějších lidí, kterého jsem na cestách poznal. Amatérsky vše čte z vytištěných papírů, nedokáže řidičům ukázat správně cestu, před klienty se vychloubá, co všechno zná a že má ve Švýcarsku konto. Pozor na ni!!!

NadpisVloženoAutor
Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu. 22.7.2011 16:02 Gabi F.
Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu - reakce 5.8.2011 16:26 Merhautová P.
Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu - reakce 2.11.2013 18:36 Jaroslav K
Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu - reakce 28.4. 10:03 Martin Houserek
Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu. 9.8.2011 21:49 Martina Š.
Re: Průvodce CK Rialto - Martin Berka, vyhněte se mu. 26.5.2013 18:40 Anonym
Jak se mýlíte ani nevíte 4.6.2012 20:16 Jana M.
Re: Jak se mýlíte ani nevíte 12.7.2012 10:23 Susan P.
Re: Jak se mýlíte ani nevíte 2.11.2012 08:50 Petr O.
pozor na falešnou Kubíčkovou 25.12.2013 16:11 Jaroslav Komárek

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist