nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Pěkný článek

(Diskuse: Názory k článku: Putování po Černé hoře)

Je to země obývaná lidmi, kteří žijí naplno, lidmi, kteří milují život a náležitě ho prožívají. Země plná olivových hájů, které se v záři slunce lesknou stříbrnými odlesky a vůněmi jehličnanů, bylin a různých středozemních květů. Procestujte Černou Horu od moře přes hory po kaňony řek a budete ji milovat, protože neznám zemi v Evropě, která toho nabízí tolik na tak malém území.


Počet příspěvků v diskusi celkem 4 (poslední 3.9.2010 13:05)

Pěkný článek | Jan Krása
23.10.2009 09:34 | Reagovat

Pěkný článek. Vůbec se nedivím Vašemu nadšení z této krajiny. Jezdíval jsem do těchto oblastí také velice rád. Procestoval jsem již obrovský kus světa a řekl bych, že všude najdete místa jedinečná, jinde nevídaná. Málo která země má však tak zajímavé pobřeží moře, jako země bývalé Jugoslávie. Ať je to už Černá Hora, Chorvatsko, Makedonie a další. Přeji spoustu dalších, krásných zážitků a možností cestovat. Honza.



outdoor

Specializujeme se pouze na outdoorové vybavení. Snažíme se držet maximum zboží skladem! Batohy, stany, spacáky, karimatky, nepromokavé bundy a další vybavení.

scout outdoor

ADAMELO II

ADAMELO II

Pánská lehká softshellová bunda.

2570 Kč - detaily »

Sponzorované odkazy: Dovolená · Lipno · Ubytování Lipno · Biolampa, alkohol tester, masážní přístroje · nejkrásnější fotky z Čech ·
Teambuilding · Chorvatsko · Honza sport · Pronájem bytu Praha · Dovolená Itálie · Lipno ubytování · Bond, James Bond
TOPlist